Esnaftan Başkan Ekinci'ye Pankart ile Teşekkür

Viranşehir kücük sanayi sitesi esnafı, Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci'ye pankart ile teşekkür etti.

576 kez okundu.
Esnaftan Başkan Ekinci'ye Pankart ile Teşekkür

Viranşehir kücük sanayi sitesi esnafı, Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci'ye pankart ile teşekkür etti. İlçenin Ceylanpınar caddesinde bulunan Küçük sanayi sitesi esnafları yeni iş yerlerine yerleşti. Sanayi sitesi yapımı süresince ilçe belediye başkanı Salih Ekinci, katkı sağlamış ve birçok çalışmayı tamamlamıştı. Alt yapı ve üst yapı çalışmalarının yanı sıra cami inşaatında da çalışmalar yapan Başkan Ekinci'ye esnaflardan teşekkür geldi. Sanayi sitesi esnafları giriş ve çıkışlara pankart asarak Viranşehir Belediye Başkanına teşekkür ettiler. Küçük sanayi sitesi oda başkanı Mustafa Bayrak, "sanayi sitemizin yapımında daima yanımızda belediye başkanımız vardı. Buradaki sorunlar kangren haline gelmişti. Bu sorunların çözümünde Başkan Ekinci, sürekli bizimleydi. Bu pankartı bize yaptığı hizmetler için astık. Yönetimim ve tüm esnaf arkadaşlarım adına çok teşekkür ediyorum." dedi.

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, esnafların teşekkür mesajı için şu açıklamayı yaptı:" Esnaflarımıza ve oda yönetimine bu güzel düşünceleri için teşekkür ediyorum. Bizler halka hizmetkar olmaya geldik. Koltukta oturmak için bu halk bize oy vermedi. Halkımıza layık olmaya çalışıyoruz. Oda başkanımız Mustafa Bayrak, yönetimine ve tüm sanayi esnaflarına ben teşekkür ediyorum"


 

# şanlıurfa Esnaftan Başkan Ekinci'ye Viranşehir Belediyesi Teşekkür. Pankart ile SON DAKİKA | yapan ceylanpınar yeni başkan Geldi viranşehir Etti
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Valiliği’nden, 'normalleşme' süreci kararları
Ankara Valiliği’nden, 'normalleşme' süreci kararları
Vaka sayılarında artış: 11 bin 837 yeni vaka
Vaka sayılarında artış: 11 bin 837 yeni vaka