OSB'de Elektrikler kesildi, fabrikalar paydos! 8 Saattir elektrikler yok

Şanlıurfa 2. Organize sanayi bölgesinde 8 saatidir elektrik kesintisi devam ediyor. Elektrik olmayınca fabrikalarda, çalışan yüzlerce işçi evlerine geri gönderildi.

1132 kez okundu.
OSB'de Elektrikler kesildi, fabrikalar paydos! 8 Saattir elektrikler yok

Şanlıurfa 2. Organize sanayi bölgesinde 8 saatiir elektrik kesintisi devam ediyor. Elektrik olmayınca fabrikalarda, çalışan yüzlerce işçi evlerine geri gönderildi.

Şanlıurfa 2.Organize Sanayi Bölgesindeki fabrikalarda sabah 06.00'da başlayan elektrik kesintileri sanayi kuruluşlarını mağdur etmeye devam ediyor. Elektrik kesintisi Şanlıurfa'da 2. Organize sanayi bölgesinde omlarca fabrikada üretimin durmasına neden oldu. Bu sabah elektrik olmaması nedeniyle fabrikalarda çalışanlar evlerine gönderildi.

WatsApp ihbar hattımıza gelen bilgilere göre,OSB'de enerji olmamasının çok ciddi üretim kaybına neden olduğu belirtilerek, "Elektrik kesintisi sabah saat 06.00'da başladı. Yaklaşık 8 saattir OSB'lerimiz tamamen elektriksiz kaldı.Hala enerji verilmedi. İlgili kurumu (DEDAŞ'ı) aradığımızda ise birazdan elektrikler bverilecek diye akşama kadar işçileri beklettik.Ancak yaklaşık 8 saattir hala elektrikler verilmedi.

Bölgemizdeki tüm fabrikalar enerji verilmediği için fabrikalar çalışamaz durumda. Dört gözle enerjinin gelmesini bekliyoruz. Enerjisizlik çok ciddi bir üretim kaybına sebep oluyor. Bu üretim kaybının daha sonra önümüze çok büyük mali sorunlar çıkartacağını bekliyoruz. Yetkililerin acilen çözüm getirmesini bekliyoruz." dedi.

 

(RHA)

 

# şanlıurfa OSB'de fabrikalar paydos!. Elektrikler kesildi SON DAKİKA | Çok ilgili Şanlıurfa'da bir Devam 2.. ise
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mansur Yavaş’tan Spora ve Sporculara Destek
Mansur Yavaş’tan Spora ve Sporculara Destek
HÜDA PAR’dan 28 Şubat açıklaması
HÜDA PAR’dan 28 Şubat açıklaması