SGK 24.00’a kadar açık olacak! Peki, sokağa çıkma yasağı ne olacak?

Şanlıurfa Sosyal Güvenlik İl Müdürü İsmail Ünlü, SGK' ya borçlu işveren ve sigortalılara çağrıda bulunarak, yapılandırmada son başvuru tarihinin 1 Şubat 2021 olduğunu ve bugün gece 24.00 kadar müdürlüklerin açık tutularak başvuruları almaya devam edeceklerini açıkladı. Ancak sokağa çıkma yasağı 21.00’da başlayacak ve vatandaşların kafası iyice karıştı.

877 kez okundu.
SGK 24.00’a kadar açık olacak! Peki, sokağa çıkma yasağı ne olacak?

Şanlıurfa Sosyal Güvenlik İl Müdürü İsmail Ünlü, SGK' ya borçlu işveren ve sigortalılara çağrıda bulunarak, yapılandırmada son başvuru tarihinin 1 Şubat 2021 olduğunu ve bugün gece 24.00 kadar müdürlüklerin açık tutularak başvuruları almaya devam edeceklerini açıkladı.

SGK GECE YARISINA KADAR HİZMET VERECEK

Ünlü, 17 Kasım 2021 tarihinde resmî gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren ve Cumhurbaşkanımız tarafından başvuru tarihi 1 ay uzatılan 7256 sayılı yapılandırmaya başvuru süresinin bugün sona ereceğini ve vatandaşlarımızın mağduriyet yaşamamaları için tüm SGK Merkezlerinde gece yarısına kadar hizmet vereceklerini söyledi.

PEKİ, YASAK NE OLACAK?

SGK vatandaşların mağduriyet yaşamaması için gece 2400’a kadar hizmet verecek vermesine ancak vatandaşların da kafası karıştı. Öyle ki hafta içi akşam 21.00’dan sonra sokağa çıkma yasağı başlıyor. Vatandaşlar 21.00’dan sonra SGK’ya işlem yapmak için çıktığında kısıtlama cezası uygulanıp uygulanmayacağını merak ediyor.

 

RHA

SGK 24.00’a kadar açık olacak! Peki sokağa çıkma yasağı ne olacak?
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mansur Yavaş’tan Spora ve Sporculara Destek
Mansur Yavaş’tan Spora ve Sporculara Destek
HÜDA PAR’dan 28 Şubat açıklaması
HÜDA PAR’dan 28 Şubat açıklaması