Şanlıurfa'da Kısıtlamanın ikinci gününde de cadde ve sokaklar sessiz

salgınıyla mücadele kapsamında hafta sonu uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasının ikinci gününde de Şanlıurfa’da cadde ve sokaklar sessiz kaldı.

1211 kez okundu.
Şanlıurfa'da Kısıtlamanın ikinci gününde de cadde ve sokaklar sessiz

 

Yeni tip koronavirüs ( Covid-19) salgınıyla mücadele kapsamında hafta sonları uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasının ikinci gününde de Şanlıurfa’da cadde ve sokaklar sessiz kaldı.

Türkiye genelinde hafta sonları uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması sürüyor.Şanlıurfa'da da kısıtlamanın ikinci gününde de cadde ve sokaklar boş kaldı.Cadde ve sokaklarda sessizlik hakim. 22 Şubat Pazartesi saat 05.00’te sona erecek olan sokağa çıkma kısıtlamasının ikinci gününde Şanlıurfa’da cadde, sokak ve meydanlar sessizliğini korumaya devam etti. Artan korona virüs vaka sayısını azaltmak amacıyla hafta sonu kesintisiz olarak uygulanan kısıtlamada kentin en işlek noktaları arasında yer alan Balıklıgöl platosu, Atatürk Bulvarı, Rabia Meydanı, Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı,Haşimye ve Balıklıgöl platosu gibi alanlar hafta sonu kısıtlamasının ikinci gününde de sessizliğe büründü.

 

RHA

 

# Urfa'da Şanlıurfa'da hafta sonu Kısıtlamanın ikinci gününde de sessiz Cadde ve Sokaklar olan Yer Olarak SON DAKİKA | şanlıurfa Etti 2.. Devam
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mansur Yavaş’tan Spora ve Sporculara Destek
Mansur Yavaş’tan Spora ve Sporculara Destek
HÜDA PAR’dan 28 Şubat açıklaması
HÜDA PAR’dan 28 Şubat açıklaması