Başkan Ekinci 2.Doz Aşısını Yaptırdı

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Covid-19 aşısının 2. dozunu yaptırdı

1676 kez okundu.
Başkan Ekinci 2.Doz Aşısını Yaptırdı Advert

BAŞKAN EKİNCİ 2. DOZ AŞIYI YAPTIRDI

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Covid-19 aşısının 2. dozunu yaptırdı

Sağlık Bakanlığı tarafından ülke genelinde yürütülen aşılama programı kapsamında yaklaşık 1 ay önce ilk doz aşısını yaptıran Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, kapsamında bugün hastaneye giderek, ikinci doz aşısını yaptırdı.

Başkan Ekinci yaptığı açıklamada, "Ülkemiz, salgın sürecinde aşı politikasını istikrarlı bir şekilde uygulayan ülkelerden oldu. Sağlık ekiplerimiz, kar kış demeden evinden çıkamayan büyüklerimizin ayağına kadar giderek onlara aşı imkânı sağladı. Sırası gelince herkesin aşıyı yaptırmasının salgını yenmekte önemli olduğunu düşünüyorum. Aşımızı olsak dahi rehavete kapılmak yok; maske, mesafe ve hijyen kurallarına uymaya devam edeceğiz. Bu zorlu sürecin hep birlikte üstesinden gelerek sağlıklı ve rahat günlerimize bir an evvel kavuşmayı diliyorum" dedi.

Covid-19 sürecindeki fedakar ve özverili çalışmalarından dolayı sağlık çalışanlarına teşekkür eden Başkan Ekinci, 14 Mart Tıp Bayram dolayısıyla sağlıkçılarına karanfil takdim edip günlerini de kutladı.

 

# Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci Aşısını Yaptırdı 2.Doz Başkan Ekinci şanlıurfa SON DAKİKA | 2.. başkanı viranşehir Salih Ekinci başkan 14 Mart
Advert
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ege Denizi’nde deprem
Ege Denizi’nde deprem
Barış Annesi Muhlise Kına yaşamını yitirdi
Barış Annesi Muhlise Kına yaşamını yitirdi