AK Parti İl Başkanı Kırıkçı Basınla Buluştu-(VİDEO)

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Abdurrahman KIRIKÇI, düzenlediği basın toplantısında gündeme dair açıklamalarda bulundu.

1271 kez okundu.
AK Parti İl Başkanı Kırıkçı Basınla Buluştu-(VİDEO) Advert

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Abdurrahman KIRIKÇI, Tanıtım ve Medya Başkanı İbrahim Halil EŞİYOK, Kadın kolları Başkanı Demet Saatçi Güven ve İl başkan yardımcılarıyla birlikte  ulusal ve yerel basın temsilcileri ile bir araya gelerek gündeme dair değerlendirmelerde bulundular.

Başkan Kırıkçı, düzenlediği Basın toplantısında, Göreve Gelişinin 1. Ayını değerlendirdi, Şanlıurfaya yapılacak yatırımlar, ildeki sorunların çözümü ve Ankara temasları hakkında bilgilendirmelerde bulundu, basın mensuplarının sorularını cevapladı.

Başkan KIRIKÇI yaptığı açıklamada, Koronavirüsle mücadelede  AK Parti Hükümetlerinin salgına karşı yürüttüğü mücadeleyi anlattı. Daha sonra İnsan hakları eylem planı, ekonomik reform paketi ve bilgilendirmelerde bulundu. Şanlıurfa özelinde ise Başkan KIRIKÇI, Teşkilat çalışmaları, Ankara temasları, DEDAŞ sorunu, çiftçilerin talepleri, GES Çalışmaları, Şehir Hastanesi, Hızlı Tren, GAP Projesi, Eğitimde gelinen son nokta, sağlıkta gelinen son nokta, Aşılama konusunda Şanlıurfa'daki son durum konularında basın mensuplarına bilgilendirmelerde bulundu.

Basın toplantısının son kısmında basın mensuplarının sorularını cevaplayan Başkan KIRIKÇI, toplantıya katılan basın mensuplarına teşekkürlerini sunarak bitirdi.

AK Parti İl Başkanı Kırıkçı Basınla Buluştu
Advert
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
NASA yarışmasında birincilik Van Gölü fotoğrafının
NASA yarışmasında birincilik Van Gölü fotoğrafının
‘Artık isyan ediyorum, çocuklarımın yüzüne bakamıyorum’
‘Artık isyan ediyorum, çocuklarımın yüzüne bakamıyorum’