Başkan Baydilli'den 18 Mart Çanakkale Zaferi Mesajı

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 106’ncı yıldönümünü kutladı.

1959 kez okundu.
Başkan Baydilli'den 18 Mart Çanakkale Zaferi Mesajı Advert

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 106’ncı yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı. Başkan Baydilli mesajında, 106 yıl önce Çanakkale’de bu milletin bağımsızlık için topyekûn direnişini tüm dünyaya büyük bir zaferle gösterdiğini dile getirdi.

Başkan Baydilli mesajında şunları kaydetti:

 “106. yılına girdiğimiz Çanakkale Deniz Zaferi milletimizin neleri başarabileceğinin en güzel kanıtıdır ve eşine az rastlanır tarihe altın harflerle yazılan bir zaferdir. Tarihimizin şanlı ve destansı savaşlarından biri olan Çanakkale Zaferi, Türk milletinin bağımsızlık ve egemenlik için verdiği amansız ve kahramanlıklarla dolu bir destandır.

Bugün bizler de Çanakkale ruhuyla ülkemize sahip çıkmalı, en iyi şekilde hizmet edip ülkemizin daha iyi yerlere gelmesine katkı sunmalıyız. Özellikle gençler Çanakkale’de mücadele eden atalarımızı araştırmalı ve okumalı ki onların fedakarlığını ve mücadelelerini örnek alsınlar. Allah milletimize, ülkemize her zaman zaferler nasip etsin, güzellikler yaşatsın.

Bu duygu ve düşüncelerle; 18 Mart Şehitleri Anma Günü’nün ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 106’ıncı yıldönümünü kutluyor, Çanakkale’de vatan uğruna şehit düşen tüm şehitlerimizi rahmetle ve minnetle anıyorum.”

 

Başkan Baydilli'den 18 Mart Çanakkale Zaferi Mesajı
Advert
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Siirt’te trafik kazası
Siirt’te trafik kazası
Derik’teki silahlı kavga: Bir ölü 2 yaralı
Derik’teki silahlı kavga: Bir ölü 2 yaralı