DEDAŞ Eyyübiye'yi yine karanlıkta bıraktı! Eyyübiye karanlıkta Yine DEDAŞ yine kesinti

Şanlıurfa'nın Eyyübiye ilçesinde bulunan Muradiye ve Selçuklu mahallesinde yaşanan elektrik kesintileri mahalleliyi canından bezdirdi.

2118 kez okundu.
DEDAŞ Eyyübiye'yi yine karanlıkta bıraktı! Eyyübiye karanlıkta Yine DEDAŞ yine kesinti Advert

Şanlıurfa'nın Eyyübiye ilçesinde bulunan Muradiye mahallesinde yaşanan elektrik kesintileri mahalleliyi canından bezdirdi.

Mahalle'de sık sık yaşanan elektrik kesintileri vatandaşları canından bezdirdi. Şanlıurfa'da Yaşanan elektrik kesintilerine çözüm üretilememesi sık sık yaşanan elektrik kesintileri nedeniyle mahalle sakinleri DEDAŞ'a tepki gösterdi.

Bu kesintiler bıktırdı

Özellikle Eyyübiye bölgesindeki Muradiye ve çevre mahallelerinde uzun yıllardır çözülemeyen elektrik kesintileri vatandaşı canından bezdirdi. Mahalle sakinleri neredeyse her gün elektrik kesintisi yaşanmasından bıkmış. Vatandaşların en büyük şikayeti ise üst üste yaşanan elektrik kesintileri nedeniyle evdeki elektrikli aletlerin bozulması. 21. yüzyılda yaşamalarına rağmen, yaşanan elektrik kesintileri nedeniyle halen çağdışı aydınlanma sistemi olan gaz lambası, el feneri ya da ışıldak gibi cihazlarla aydınlanmaya çalıştıklarına dikkat çeken bölge sakinleri, DEDAŞ’ı telefon yağmuruna tutmalarına rağmen sorunlarına çözüm bulamamaktan şikayetçi. Bölge halkı, siyasilerin çok sık yaşadıkları elektrik kesintilerine de DEDAŞ bir an evvel çözüm bulmasını istiyor. 

DEDAŞ Eyyübiye'yi yine karanlıkta bıraktı! Eyyübiye karanlıkta Yine DEDAŞ yine kesinti
Advert
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ege Denizi’nde deprem
Ege Denizi’nde deprem
Barış Annesi Muhlise Kına yaşamını yitirdi
Barış Annesi Muhlise Kına yaşamını yitirdi