Başkan Aksoy'dan Berat Kandili mesajı

Üç ayların manevi havası içerisinde idrak edeceğimiz kutsal gecelerden biri olan ve bizlere Ramazan ayını müjdeleyen Beraat Kandili’ne, milletçe bir kez daha erişmenin mutluluk ve heyecanı içerisindeyiz.

2011 kez okundu.
Başkan Aksoy'dan Berat Kandili mesajı Advert

Berat Kandili; Allah'ın bütün kullarına rahmet, lütuf ve mağfiret kapılarını aralayarak kullarını bağışladığı, dualarına karşılık verdiği, günahlarını affettiği, yapılan ibadetleri kat be kat mükâfatlandırdığı mübarek gecelerden birisidir. Yapılan duaların, Cenab-ı Mevla'ya arz edileceği ve onun sonsuz affından, merhametinden, iyiliğinden bol bol yararlanılacağı, umudu, huzuru müjdeleyen bu geceler; ailemize, çocuklarımıza, vatanımıza kendimize ve bütün insanlığa karşı görev ve sorumluluğumuzu bir kez daha hatırlamamız, ümitlerimizi tazelememiz için büyük bir fırsattır.

Bu vesileyle, çok değerli Bozova'lı hemşehrilerimizin, aziz milletimizin ve İslam âleminin Berat Kandilini kutlar; Bu mübarek gün ve gecelerin şehrimize, ülkemize ve tüm insanlığa rahmet, sağlık, bereket ve huzur getirmesini Yüce Allah 'tan niyaz ederim.

Suphi AKSOY

BOZOVA BELEDİYE BAŞKANI

Başkan Aksoy'dan Betat Kandili mesajı
Advert
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
NASA yarışmasında birincilik Van Gölü fotoğrafının
NASA yarışmasında birincilik Van Gölü fotoğrafının
‘Artık isyan ediyorum, çocuklarımın yüzüne bakamıyorum’
‘Artık isyan ediyorum, çocuklarımın yüzüne bakamıyorum’