Ankara ve İstanbul'daki Kurtuluş etkinlikleri iptal

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Şanlıurfa’nın düşman işgalinden kurtuluşunun 101. Yıldönümü dolayısıyla içerisinde Ankara ve İstanbul ayaklarının da olduğu etkinlikleri iptal etti.

1140 kez okundu.
Ankara ve İstanbul'daki Kurtuluş etkinlikleri iptal Advert

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 11 Nisan Şanlıurfa'nın Kurtuluş Bayramı etkinlikleri kapsamında Ankara ve İstanbul'da yapılması planlanan etkinlikleri artan koronavirüs nedeniyle iptal ettiğini açıkladı.Buna göre Şanlıurfa'da yapılacak olan etkinlikler ise devam planlandığı şekilde devam edecek.

Şanlıurfa’nın düşman işgalinden kurtuluşunun 101. Yıldönümü dolayısıyla Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği “Urfa Kurtuluş Günleri” etkinlikleri 5 Nisan’da Ankara’da Anafartalar Çarşısı ve İstanbul’da 7 Nisan Çarşamba günü saat 14.00’te Kadıköy İskele Meydanında “İstanbul Buluşması” etkinliklerini artan koronavirüs salgını nedeniyle iptal ettiğini açıkladı.

 

# Şanlıurfa büyükşehir belediyesi Ankara Kurtuluş etkinlikleri iptal etti. İstanbul'daki 11 Nisan Kurtuluş etkinliklerini ve olan SON DAKİKA | belediyesi ise şanlıurfa Şanlıurfa'da
Advert
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ege Denizi’nde deprem
Ege Denizi’nde deprem
Barış Annesi Muhlise Kına yaşamını yitirdi
Barış Annesi Muhlise Kına yaşamını yitirdi