Türkiye Karate Şampiyonası, Şanlıurfa'da düzenlenecek

Ümit, Genç ve 21 Yaş Altı Türkiye Karate Şampiyonası 29 Haziran ve 2 Temmuz tarihleri arasında Şanlıurfa'da gerçekleştirilecek.

1132 kez okundu.
Türkiye Karate Şampiyonası, Şanlıurfa'da düzenlenecek Advert

Ümit, Genç ve 21 Yaş Altı Türkiye Karate Şampiyonası, Şanlıurfa 11 Nisan GAP Arena Kapalı Spor Salonu'nda gerçekleştirilecek.Türkiye Karate Federasyonundan yapılan açıklamada, şampiyonanın 29 Haziran-2 Temmuz tarihlerinde düzenleneceği belirtildi.Açıklamada ayrıca, "Şampiyonanın hemen ardından 3-4 Temmuz tarihlerinde de Finlandiya'da düzenlenmesi planlanan Avrupa Şampiyonası için milli takım seçmeleri yapılacaktır.

Müsabakalara katılmak isteyen sporcuların, kayıtlarının 24 Haziran Perşembe günü saat 23.59'a kadar Türkiye Karate Federasyon sitesi üzerinden yapılabilir.

Şanlıurfalı Karateciler Türkiye Şampiyonası’na hazırlanıyor

Öte yandan Şanlıurfa Ümit, Genç ve 21 Yaş Altı Karate Takımı, Diyarbakır’da düzenlenecek olan Türkiye Karate Şampiyonasında Şanlıurfa’yı temsil edecek karateciler hazırlıklarını yoğun bir şekilde sürdürüyor.

Şanlıurfa Ümit, Genç ve 21 Yaş Altı Karate Takımı, Şanlıurfa’da düzenlenecek olan Türkiye Karate Şampiyonasında Şanlıurfa’yı temsil edecek karateciler hazırlıklarını yoğun bir şekilde sürdürüyor.

29 Haziran-2 Temmuz tarihleri arasında Şanlıurfa’da düzenlenecek olan Ümit,Genç ve 21 yaş altı Türkiye Şmpiyonasında dereceye girecek olan sporcular Finlandiya’da 3-4 Temmuz'da yapılacak olan Ümit, Genç, 21 yaş altı Türkiye Karate Şampiyonasında Şanlıurfa’yı temsil edecekler.

 

# düzenlenecek. Türkiye Karate Şampiyonası Şanlıurfa'da 2 temmuz tarihleri arasında 29 haziran SON DAKİKA | şanlıurfa 2.. bir .Şanlıurfa olan arasında
Advert
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ali Babacan’dan Bayram Mesajı
Ali Babacan’dan Bayram Mesajı
Galatasaray Hatıra Ormanı bu sefer Denizli’de hayata geçirildi
Galatasaray Hatıra Ormanı bu sefer Denizli’de hayata geçirildi