Muhtar Fenerden Başkan Ekinci'ye Teşekkür Ziyareti

Özal Mahalle muhtarı Halef Fener, bugün Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci'yi makamında ziyaret ederek, mahallede yaptıkları çalışmalar için teşekkür etti.

934 kez okundu.
Muhtar Fenerden Başkan Ekinci'ye Teşekkür Ziyareti Advert

Muhtar Fenerden Başkan Ekinci'ye Teşekkür Ziyareti
Özal Mahalle muhtarı Halef Fener, bugün Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci'yi makamında ziyaret ederek, mahallede yaptıkları çalışmalar için teşekkür etti. Muhtar Fener "Sayın Başkanım Özal mahallesine yaptığınız çalışmalar için mahalle halkı halkı adına size çok teşekkür ediyorum. Seçildiğiniz günden beri tüm mahallelerimizde örnek çalışmalar yaptınız. Çalışmalarınızda başarılar dileriz" dedi. Başkan Ekinci ise "Bu bizim görevimiz. Halkımıza hizmet boynumuzun borcudur. Çalışmalarımız aralıksız devam edecektir. Yeter ki, halkımız yanımızda olsun" dedi. Mahallede 12 caddede üst yapı çalışması yapıldı. Yollar kilitli parke taşı ile döşenirken, bazı cadde ve sokaklar asfaltlandı.

Kripto Teşekkür Ziyareti Başkan Ekinci'ye şanlıurfa #KabeOnurumuzdur Banker Kastelli #KüçükYatırımcınınSesiDuyulsun Faruk Fatih Özer #MSU2021 #ÖleneKadarTerimleyiz. Koronavirüs Bilim Kurulu Tayland #Ezhel #dolar
Advert
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ali Babacan’dan Bayram Mesajı
Ali Babacan’dan Bayram Mesajı
Galatasaray Hatıra Ormanı bu sefer Denizli’de hayata geçirildi
Galatasaray Hatıra Ormanı bu sefer Denizli’de hayata geçirildi