Kabine Bugün Toplanıyor ! Tam Kapanma Olacak mı?

Kabine bugün Çankaya'da Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında toplanacak ve alınacak yeni tedbirler netleşecek. Kısmi kapanmanın Ramazan boyunca devam etmesine kesin gözüyle bakılıyor. Bayramda tam kapanma olacağı tahmin ediliyor.

814 kez okundu.
Kabine Bugün Toplanıyor ! Tam Kapanma Olacak mı? Advert

Koronavirüsle mücadelede kapsamında Ramazan ayının ilk iki haftasında uygulanan yeni tedbirler bugün sona erdi, Kabine bugün Çankaya'da Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında toplanacak ve alınacak yeni tedbirler netleşecek. Bilim Kurulu'nun aldığı tavsiye kararlarını görüşecek olan Kabine'den bayramda tam kapanma, gibi kararların çıkması bekleniyor.

Cumhurbaşkanlığı Kabinesi, bugün Beştepe'de toplanacak. Kabine'nin 3 yeni bakanı ilk kez toplantıya katılacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başkanlığındaki toplantının öncelikli gündemi yine koronavirüs ile mücadele olacak.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında bugün yapılacak kabine toplantısında koronavirüs tedbirleri kapsamında alınacak yeni kararlar da masada olacak. Kısmi kapanmanın ay sonuna kadar uzatılmasının beklenirken, sokağa çıkma kısıtlamalarının arife günü dahil Ramazan Bayramı’nda da devam ettirilmesi ele alınacak.

Bu kapsamda arife gününden Ramazan Bayramı’nın son gününe kadar, yani 12, 13, 14 ve 15 Mayıs tarihlerinde 81 ilin tamamında sokağa çıkma kısıtlaması uygulanması kararının alınması bekleniyor.

 

RHA

koronavirüs 81 İlde Kabine Tam Kapanma Bayram'da Bugün Toplanıyor ! gündem Olacak mı? Devam SON DAKİKA | rha ajans RHA. son rha Sona ilk olan ajans
Advert
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ali Babacan’dan Bayram Mesajı
Ali Babacan’dan Bayram Mesajı
Galatasaray Hatıra Ormanı bu sefer Denizli’de hayata geçirildi
Galatasaray Hatıra Ormanı bu sefer Denizli’de hayata geçirildi