Birecik Belediye Başkanı kayıp! Hem vatandaş hem kamuoyu arıyor

Birecik Belediye Başkanı Mahmur Mirkelam seçildiği günden bu yana makam belediyeciliğini tercih ederek, halktan ve kamuoyundan uzak bir görüntü çiziyor.

940 kez okundu.
Birecik Belediye Başkanı kayıp! Hem vatandaş hem kamuoyu arıyor Advert

Belediye başkanlarının bazıları seçildikten sonra soluğu vatandaşın yanında alırken, bazıları ise başkanlığı makamdan yürütmeyi tercih ediyor.

GÖZLERDEN UZAK BELEDİYE BAŞKANLIĞI YAPMAYI TERCİH EDİYOR

Şanlıurfa’da belediye başkanlığını makamdan yürütmeyi tercih edenlerin başında Birecik Belediye Başkanı Mahmur Mirkelam geliyor. Seçildiği günden bu yana kent merkezinde onlarca program oldu, onlarca etkinlik düzenlendi, düzenlenen etkinliklere bütün ilçe belediye başkanları katılsa da Birecik Belediye Başkanı Mahmur Mirkelam gözlerden uzak belediye başkanlığı yapmayı tercih ediyor.

HER AÇILIŞTA YARDIMCISI VAR KENDİSİ YOK!

Seçimin üzerinden 2 yıl geçti ve kent merkezinde ilçe belediye başkanlarının katıldığı onlarca program düzenlendi. Düzenlenen programlara ilçe belediye başkanları katılsa da Birecik Belediye Başkanı Mahmur Mirkelam, bu programlara katılmayı tercih etmedi. Birecik Belediye Başkanı Mahmur Mirkelam, kent merkezinde düzenlenen bütün programlara yardımcısını göndermeyi tercih etti.

RHA

Birecik Belediye Başkanı kayıp! Hem vatandaş hem kamuoyu arıyor
Advert
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ali Babacan’dan Bayram Mesajı
Ali Babacan’dan Bayram Mesajı
Galatasaray Hatıra Ormanı bu sefer Denizli’de hayata geçirildi
Galatasaray Hatıra Ormanı bu sefer Denizli’de hayata geçirildi