Akçakale’de Doğal Gaz Çalışmaları Başladı!-(VİDEO)

Akçakale Belediye Başkanı Mehmet Yalçınkaya’nın vizyon projelerinden doğal gazın çalışmalarında ilk kepçe vuruldu. Çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Yalçınkaya “İnşallah yılbaşında doğal gaz Akçakale'de olacak” dedi.

524 kez okundu.
Akçakale’de Doğal Gaz Çalışmaları Başladı!-(VİDEO) Advert

Sınırın parlayan yıldızı Akçakale’de doğal gaz çalışmaları başladı.

İlklere imza atarak ilçenin yüzyılını şekillendiren ve yaşam tarzının değişmesine öncülük eden Başkan Yalçınkaya doğal gaz sözünü de tuttu. Vizyon projeler arasında yer alan doğal gaz için yüklenici firma sahaya indi ve çalışmalarda ilk kepçeyi vuruldu. Başkan Yalçınkaya beraberinde Belediye Başkan YardımcısıNaviÇokan ile birlikte o tarihi anlara tanıklık ederken, çalışmalar okunan dualar ve kesilen kurbanın ardından start aldı. 

Doğal gazın hayırlı olmasını dileyen Başkan Yalçınkaya “İnşallah yılbaşında doğal gaz Akçakale'de olacak. Bütün bu çalışmaların başından beri, sınır ilçelerine başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve ekibine, milletvekillerimize, bu konuda gayret gösteren teknik ekibe hepsi teşekkür ediyorum. Sınırda yıldız ilçe yaratma noktasında doğal gazın çalışması başladı. İçme suyunun inşaatı ve ana yolun çalışması son sürat devam ediyor. İnşallah yılbaşında bambaşka bir ilçe ile karşılaşacağız. Altyapısı, doğal gazı, içme suyu, ana yolları, ağaçları, düğün salonu, millet bahçesi, TOKİ'siyle mükemmel bir Akçakale yaratma noktasında gece ve gündüz demeden yolumuza devam ediyoruz. Bu medeniyeti ilçemize taşımak için teknik ekip ile birlikte gayret sarf ediyoruz. Allah yar ve yardımcımız olsun. İlçemize, bölgemize ve insanımıza hayırlı olsun”dedi.

 

Akçakale’de Doğal Gaz Çalışmaları Başladı!
Advert
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ali Babacan’dan Bayram Mesajı
Ali Babacan’dan Bayram Mesajı
Galatasaray Hatıra Ormanı bu sefer Denizli’de hayata geçirildi
Galatasaray Hatıra Ormanı bu sefer Denizli’de hayata geçirildi