Müdür Eren’den bir iddia daha: devletin arabasıyla gezmeye mi gitti?

Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Halil Eren hakkında yeni bir iddia gündeme geldi. Müdür Eren’in kurumun resmi aracını kullanarak kedi memleketi Batman’a seyahate gittiği ve bunu sıklıkla tekrarladığı ifade edildi.

664 kez okundu.
Müdür Eren’den bir iddia daha: devletin arabasıyla gezmeye mi gitti? Advert

Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nde skandalların ardı arkası kesilmiyor. Müdürlükle ilgili yeni bir iddiaya daha gündeme bomba gibi düştü.

KURUM VE KURULUŞ ARAÇLARININ ŞAHSİ İŞLER İÇİN KULLANILMASI YASAK

Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Halil Eren hakkında yeni bir iddia gündeme geldi. Müdür Eren’in kurumun resmi aracını kullanarak kedi memleketi Batman’a seyahate gittiği ve bunu sıklıkla tekrarladığı ifade edildi. Bilindiği üzere kurum ve kuruluş araçlarının şahsi işler için kullanılması yasak.

SORUŞTURMA AÇILACAK MI?

Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Halil Eren’in devletin araç ve yakıtını kullanarak Batman’a gittiği ve bunu sık sık yaptığı iddiasından sonra gözler Gençlik ve Spor Bakanlığı’na çevrildi. Bakanlığın bu iddia ile ilgili soruşturma açıp açmayacağı ise merak konusu oldu.

MÜDÜRE ULAŞILAMIYOR!

Öte yandan bu ve bundan önce gündeme gelen iddialar ile ilgili Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Halil Eren’e ulaşılmaya çalışılsa da girişimler sonuçsuz kaldı.

 

RHA

Daha SON DAKİKA | yeni ise bir Geldi şanlıurfa
Advert
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ali Babacan’dan Bayram Mesajı
Ali Babacan’dan Bayram Mesajı
Galatasaray Hatıra Ormanı bu sefer Denizli’de hayata geçirildi
Galatasaray Hatıra Ormanı bu sefer Denizli’de hayata geçirildi