Harran Kırsalında Çalışmalar Tam Gaz Sürüyor-(VİDEO)

Şanlıurfa'nın Harran ilçesinde, Harran Belediyesi ekipleri tarafından Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz'un talimatlarıyla merkez ve kırsalda yol yapım çalışmaları sürüyor. Ekiplerin yoğun mesai sürdürdüğü çalışmaların son durağı Bozyazı kırsal mahallesi olurken, kısa sürede köy içi yollar kilitli parke ile döşendi.

1024 kez okundu.
Harran Kırsalında Çalışmalar Tam Gaz Sürüyor-(VİDEO) Advert

Şanlıurfa'nın Harran ilçesinde Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz ile değişim sürüyor. Merkez ve kırsalda gözle görülür değişim sağlanırken yürütülen çalışmalar vatandaşların da takdirini topluyor.

Kısa süre önce Bozyazı kırsal mahallesinde kilitli parke çalışmalarına başlayan ekipler, buradaki çalışmalarını tamamlayarak yolları vatandaşların hizmetine sundu.

Ekiplerin titiz ve hummalı çalışmalarının ardından Bozyazı kırsal mahallesinin de çehresinin değiştiğini belirten Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, gelinen süreçte ilçe merkezi ve kırsal mahallelerde vatandaşların yaşam seviyesini yükseltecek adımları hızla atmanın ve hizmetten duyulan memnuniyeti gözlemlemenin kendileri için ayrı bir gurur kaynağı olduğunu kaydederek, tamamlanan kilitli parke taşı çalışmalarının Bozyazı mahalle sakinlerine hayırlı olmasını diledi.

Mahallelerinde başlatılan kilitli parke çalışmalarının son derece memnuniyet verici olduğunu belirten vatandaşlar ise çalışmalardan dolayı Başkan Özyavuz'a teşekkür ettiler.

Harran Belediyesi'nin kendi öz kaynaklarıyla başlattığı köy içi kilitli parke çalışmalarının planlanan program dahilinde tüm hızıyla devam ettiği bildirildi.

Harran Kırsalında Çalışmalar Tam Gaz Sürüyor
Advert
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Geleceğin Kadın Sporcuları Başarıya Koşuyor
Geleceğin Kadın Sporcuları Başarıya Koşuyor
Mobil kuaför tırı Gazipaşa’da
Mobil kuaför tırı Gazipaşa’da