Bozova'da Sokak hayvanları Unutulmadı

Bozova Belediyesi, koronavirüsle mücadele kapsamında devam eden tam kapanma döneminde sokak hayvanlarını besleme çalışmasına devam ediyor.

1027 kez okundu.
Bozova'da Sokak hayvanları Unutulmadı Advert

Bozova Belediyesi, koronavirüsle mücadele kapsamında devam eden tam kapanma döneminde sokak hayvanlarını besleme çalışmasına devam ediyor. Bu kapsamda Bozova Kent merkezindeki Park ve Bahçeler başta olmak üzere kentin birçok noktasında yiyecek bulmakta zorlanan sokak hayvanlarına mama verilirken, kapanma süresince mama dağıtılacak.

Bozova Belediyesi,Belediye Başkanı Suphi Aksoy’un talimatları doğrultusunda sokak hayvanlarının yanında olacaklarını belirtirken, “Kentimizde yaşayan can dostlarımızın sağlığı ve beslenmesi için daima çalışmalarımızı sürdüreceğiz’denildi.

SAHİPSİZ DEĞİLLER BİZE EMANETLER


Bozova Belediyesi ekipleri de kapanma sürecinde patili dostların aç kalmamaları için yoğun bir mesai yapıyor. Düzenli aralıklarla kuru mama ve yem bırakan ekipler ayrıca, sokak hayvanlarının yaşam alanlarına yerleştirdikleri su kaplarındaki suları yeniliyor. Ekipler çalışmalarını ayrıca, doğada bizimle birlikte yaşayan sokak hayvanların sahipsiz olmadıkları ve bize emanet olduklarını bir kez daha dile getirilirken, Sevimli dostlarımız sahipsiz değiller, bizlere emanetler. Dostlarımıza destek olmak ve yardım etmek için gayret gösteriyoruz ve göstermeye devam edeceğiz” denildi.

 

# #DogeCoinTo1Dollar #AnnelerGünü #HalkınHakkınAşığıRTE sokak hayvanları Bozova'da düştü #GenclerAteistoluyor Sedat Peker #ArtıkYeter #SHIB unutulmadı #elon #akita İsraile TvittGt Açıldıı Doğan Cüceloğlu Maldi
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Büyükşehir Manavgat’ta tüm ekipleriyle sahada
Büyükşehir Manavgat’ta tüm ekipleriyle sahada
Ege Bölgesi’nde orman yangınları
Ege Bölgesi’nde orman yangınları