Viranşehir'de Park Ve Bahçelerde Bayram Temizliği

Viranşehir Belediyesi, Ramazan bayram öncesi ilçe merkezde bulunan parklarda bakım onarım ve temizlik çalışmaları gerçekleştirdi.

1039 kez okundu.
Viranşehir'de Park Ve Bahçelerde Bayram Temizliği Advert

VİRANŞEHİR’DE PARK VE BAHÇELERDE BAYRAM TEMİZLİĞİ

Viranşehir Belediyesi Park Bahçe Müdürlüğü ekipleri, kapanma sürecinde vatandaşların sağlıklarını düşünmeyi ihmal etmedi.
Sokağa çıkma kısıtlamasını fırsata çeviren ekipler, bayram öncesi İlçedeki parklarda genel bakım ve temizlik çalışmaları yaparak, parkları tertemiz ve pırıl pırıl hale getirdi.
Yapılan çalışmalarda, Parklarda ot temizliği, yolların bakımı ve temizlik çalışması ile çeşme ve ihtiyaç alanlarının onarımı yapıldı.
Tam kapanma sürecinde evlerinde yeterince sıkılmış olan vatandaşların süreç sonunda parklara akın edeceği gerçeği ile karşılaşılacağından dolayı şimdiden hazırlıkların yapıldığına dikkat çeken Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci; “Pandemi süreci boyunca özellikle halkın çok kullandığı yerlerde hijyeni asla elden bırakmadığımızı hatırlatmak istiyorum. Özellikle vatandaşımızın daha çok kullandığı alanları ve yerleri düzenli bir şekilde temizlik ve hijyen çalışmalarını gerçekleştirdik. 17 günlük tam kapanma sürecini belediye çalışmalarımızın her bölümünde avantaja çevirdik. Personellimiz ile rutin çalışmalarımızın yanı sıra Bayram temizliği adı altında şu an ilçemizin merkezinde bulunan mezarlıkların, parkların sokak ve caddelerin temizlikleri ile bakımları yapılıyor. Hava sıcaklıklarının artması ile çocuklarımızın ve spor yapan vatandaşlarımızın bayram sonrası kendilerini parklara atacağını düşünerek, parklarımızda da oldukça kapsamlı bir temizlik yaptık. Biz sizin için varız. Viranşehir’e hizmet için buradayız” ifadelerini kullandı.


Yapılan çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getiren vatandaşlar, Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci ve ekibine teşekkür etti.

 


 

# #DemirKubbe Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Hataya 7 Bayram Temizliği #IsraelUnderAttack #KadıköyHatırası fatih Erbakan RHA. Mehmet Ağar #BirDireniştirFenerbahçe YÖNETİM İSTİFA #LeylaQasim #KuduesuenUmuduErdoğan #Kor
Advert
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Geleceğin Kadın Sporcuları Başarıya Koşuyor
Geleceğin Kadın Sporcuları Başarıya Koşuyor
Mobil kuaför tırı Gazipaşa’da
Mobil kuaför tırı Gazipaşa’da