İş İnsanı Ali Şengül’den Ramazan Bayramı Mesajı

Şanlıurfalı İş İnsanı Ali Şengül, Ramazan Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

2029 kez okundu.
İş İnsanı Ali Şengül’den Ramazan Bayramı Mesajı Advert

Şengül mesajında, tam kapanma sürecinde akraba ve eş dost arasında bulunan mesafenin ramazan ayı boyunca gönül bağlarının kuvvetini hatırlattığını belirtti.

Geride bırakılan her günün, özlemlerini dindirecek günlere kendilerini biraz daha yaklaştırdığını dile getiren Ali Şengül, "İslam dünyası olarak işgalci İsrail'in, Kudüs ve Gazze'de masum insanları ve tüm kutsal değerlerimizi alçakça hedef alan saldırıları nedeniyle bu sene buruk bir bayram yaşıyoruz. Fakat her ne kadar hüzün ve sıkıntılara gark olmuş olsak da unutmayalım ki her bayram bizim için taze ve güçlü bir umuttur" şeklinde konuştu.

Her şeye rağmen bayram sevincini ve neşesini hissetmek gerektiğinin altını çizen Şengül, "Bütün kısıtlamaları aşan bayram sevincimizin sağlıklı, huzurlu ve güzel yarınların müjdecisi olmasını temenni ediyor,başta Şanlıurfalı hemşehrilerimin ve tüm İslam âleminin Ramazan Bayramı'nı en kalbi muhabbetlerimle tebrik ediyorum." ifadelerine yer verdi.

# #SoysuzlarınKabusuSoylu #varmısıngazozuna Ramazan Bayramı İş İnsanı Ali Şengül’den #BaeksangArtsAwards2021 Şanlıurfalı IBAN Sedat Peker Dolar 8.50 Mafya Pisliği Mesajı #BirTelefonaYenileceksiniz İçişleri Bakanı
Advert
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dünya Yoga Günü etkinliğine büyük ilgi
Dünya Yoga Günü etkinliğine büyük ilgi
MTÜ’den Covid 19 ve Gençlik Online Söyleşi Programı
MTÜ’den Covid 19 ve Gençlik Online Söyleşi Programı