CHP Milletvekilleri Sarıbal ve Kaytancıoğlu’ndan Hububat Merkezine Ziyaret

Yeni hasat sezonu dolayısıyla incelemelerde bulunmak üzere Mardin'e gelen Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)Bursa Milletvekili ve Genel başkan başdanışmanı Orhan Sarıbal ve Edirne Milletvekili Okan Kaytancıoğlu, Mardin İl Başkanı Mehmet Kılınçaslan, Kızıltepe İlçe Başkanı Eyüp Kalkan ve Beraberlerinde partili Bir Heyetle Hububat Ticaret Merkezini ziyaret ettiler.

1479 kez okundu.
CHP Milletvekilleri Sarıbal ve Kaytancıoğlu’ndan Hububat Merkezine Ziyaret Advert

Kızıltepe Hububat Ticaret Merkezi Başkanı Mehmet Şerif Öter ve yönetim kuruluüyeleri tarafından karşılanan CHP heyeti; Zahireci esnaflarla bir süre sohbet ederek sorun ve taleplerini dinledi.


 
Ziyaret dolayısıyla ortak bir konuşma yapan Cumhuriyet Halk Partisi milletvekilleri Orhan Sarıbal ve Okan Kaytancıoğu, "Bölgede yaşanan kuraklık nedeniyle çiftçilerin ciddi zararları söz konusudur. Bu konuyu mecliste gündeme getireceklerini ve konuyla ilgili detaylı rapor hazırlayacaklarını ve kamuoyuyla paylaşacaklarını söyleyen, CHP Milletvekilleri,zarar gören çiftçilere gerekli yardımların yapılması konusunda Ana muhalefet partisi olarak konun takipçisi olacaklarını ifade ettiler.

Ziyaret dolayısıyla bir konuşma yapan Mardin Toplumsal Dayanışma Federasyonu (MTDF) ve Kızıltepe hububat ticaret merkezi başkanı Mehmet Şerif Öter,  CHP Milletvekilleri Sayın Orhan Sarıbal ve Sayın Okan Kaytancıoğlu’nunziyaretlerinden duydukları memnuniyeti ifade etti. 
Öter, “ Mesleki ve sosyal alanlarda faaliyet yürüten örgütlü sivil toplum örgütü (STK) OlarakÜlkemizin ortak değerlerine sahip, tüm siyasi partilerimize her zaman eşit yakınlıkta olduk, bundan sonrada bu ilkeli, prensiplerimiz devam edecektir. "dedi.

CHP Milletvekilleri Sarıbal ve Kaytancıoğlu’ndan Hububat Merkezine Ziyaret
Advert
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dünya Yoga Günü etkinliğine büyük ilgi
Dünya Yoga Günü etkinliğine büyük ilgi
MTÜ’den Covid 19 ve Gençlik Online Söyleşi Programı
MTÜ’den Covid 19 ve Gençlik Online Söyleşi Programı