Atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı: Şanlıurfa Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne atama

Resmi Gazete'de yayımlanan Cumhurbaşkanlığı Atama Kararırına göre, Şanlıurfa Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne atama yapıldı.

707 kez okundu.
Atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı: Şanlıurfa Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne atama Advert

Resmi Gazete'de yayımlanan Cumhurbaşkanlığı Atama Kararırına göre, Şanlıurfa Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Hüseyin Aras asaleten atandı.


Resmi Gazete'de yayımlanan Cumhurbaşkanlığı Atama Kararlarına göre, Güney Afrika Büyükelçisi Elif Çamoğlu merkeze çekildi ve yerine Yurt Dışında Yaşayan Vatandaşlar ve Emlak Genel Müdür Yardımcısı Ayşegül Kandaş atandı. Bazı bakanlıklara bağlı kurumlar, kuruluşlar ve il müdürlüklerine de yeni atamalar yapıldı.

Cumhurbaşkanlığı Atama Kararları Resim Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girdi. Karara göre; Strateji ve Bütçe Başkanlığı Başkan Yardımcılıklarına, Bütçe Genel Müdürü İsa Atçeken, Plan ve Programlar Genel Müdürü Kutluhan Taşkın, Yönetim Hizmetleri Genel Müdürü Abdullah Rıdvan Ağaoğlu atandı.

Artvin Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü’ne Katip Çiçek, Rize Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü’ne Ali Serkan Savaş, Şanlıurfa Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü’ne Hüseyin Aras atandı. Atamaların, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi’nin 2 ve 3’üncü maddeleri gereğince yapıldığı belirtildi.

 

# Resmi Gazete'de Çevre ve Şehircilik yayımlandı: RHA Ajans RHA. şanlıurfa İl Müdürlüğüne atama Atama kararları il müdürlüğü Hüseyin Aras atama yapıldı. SON DAKİKA | başkan rha ajans RHA. göre #EnKucukCemKucuk
Advert
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP'li Tanal: Dolmabahçe'nin Altın Vazoları Nerede?
CHP'li Tanal: Dolmabahçe'nin Altın Vazoları Nerede?
Büyüksehir'in Şirindere'de atıkla mücadelesi tamamlandı
Büyüksehir'in Şirindere'de atıkla mücadelesi tamamlandı