ŞUSKİ duyurdu! Şanlıurfa'da Birçok Mahalle'de su kesintisi

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (ŞUSKİ), su kesintisi duyurusunda bulundu.Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (ŞUSKİ), su kesintisi duyurusunda bulundu. Şanlıurfa'da bugün ve yarın su kesintisi yaşanacak ŞUSKİ, meydana gelen ani arıza nedeniyle Şanlıurfa'nın Haliliey ilçesi İpekyol mahallesi,Bahçelievler,Cengiztopel,Mimar Sinan ve Şair Şevket Mahalleleri'nde 26 Mayıs (bugün) saat:23.00'dan yarın (Perşembe) 05.00'a kadar su kesintisi yaşanacağını duyurdu. Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (ŞUSKİ), su kesintisi duyurusunda bulundu. Duyuruda şu ifadelere yer verildi: "Haliliye ana isale hattındaki İlçesinde içme suyu şebeke hattında meydana gelen arızanın bakım ve onarım nedeniyle bugün ve yarın İpekyol mahallesi,Bahçelievler,Cengiztopel,Mimar Sinan ve Şair Şevket Mahalleleri'nde saat:23.00'dan 05.00'a kadar su kesintisi yaşanacaktır."

941 kez okundu.
ŞUSKİ duyurdu! Şanlıurfa'da Birçok Mahalle'de su kesintisi Advert

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (ŞUSKİ), su kesintisi duyurusunda bulundu.

Şanlıurfa'da bugün ve yarın su kesintisi yaşanacak ŞUSKİ, meydana gelen ani arıza nedeniyle Şanlıurfa'nın Haliliey ilçesi İpekyol mahallesi,Bahçelievler,Cengiztopel,Mimar Sinan ve Şair Şevket Mahalleleri'nde 26 Mayıs (bugün) saat:23.00'dan yarın (Perşembe) 05.00'a kadar su kesintisi yaşanacağını duyurdu.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (ŞUSKİ), su kesintisi duyurusunda bulundu. Duyuruda şu ifadelere yer verildi: "Haliliye ana isale hattındaki İlçesinde içme suyu şebeke hattında meydana gelen arızanın bakım ve onarım nedeniyle bugün ve yarın İpekyol mahallesi,Bahçelievler,Cengiztopel,Mimar Sinan ve Şair Şevket Mahalleleri'nde saat:23.00'dan 05.00'a kadar su kesintisi yaşanacaktır."

RHA. Şanlıurfa'da rhaajans Birçok Mahalle'de duyurdu! ŞUSKİ su kesintisi SON DAKİKA | şanlıurfa Mayıs meydana bugün
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Büyükşehir Manavgat’ta tüm ekipleriyle sahada
Büyükşehir Manavgat’ta tüm ekipleriyle sahada
Ege Bölgesi’nde orman yangınları
Ege Bölgesi’nde orman yangınları