Başkan Ekinci önce esnafları dinledi, sonra da belediyenin çalışmalarını anlattı

Toplumun her kesiminden vatandaşlarla bir araya gelen Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, esnaf ziyaretlerine aralıksız devam ediyor.

598 kez okundu.
Başkan Ekinci önce esnafları dinledi, sonra da belediyenin çalışmalarını anlattı Advert

Bilgilendirme toplantılarıyla Muhtar, esnaf ve vatandaşlarla sık sık bir araya gelen Başkan Ekinci, bu kez İlçe merkezinde faaliyet yürüten çarşı esnafını ziyaret etti.

Yenişehir Mahallesi cezaevi caddesi ve Dörtyol esnaflarını ziyaret ederek, esnafa hayırlı işler dileyen ve Cumalarını tebrik eden Başkan Ekinci, hem vatandaşla hem de esnafla sohbet edip, sorun ve talepleri dinledi.

Esnafların yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Ekinci, Viranşehir’in gelişmesinde esnafın çok önemli rol oynadığını belirtti.

 ‘HALKA HİZMET HAKKA HİZMETTİR’

Göreve geldiği günden beri düzenli olarak vatandaşlarla ve esnafla bir araya geldiklerini belirten Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci,“Bize ulaşamayanlara bizler ulaşmaya çalışıyoruz. Halkımız ve esnafımız pandemi sürecinde sıkıntılı zamanlar yaşıyor. Bir nebzede olsa dertlerine çare olabilme konusunda elimizden gelebilecek her türlü yardıma hazır olduğumuzu kendileriyle paylaşıyoruz. Biz vatandaşımıza hizmet etmek için buradayız. Bu doğrultuda da imkânlarımızı Viranşehirli hemşerilerimiz için seferber ediyoruz. Her anlamda halka hizmeti hakka hizmet olarak benimsiyoruz. Viranşehir Belediyesi olarak her zaman vatandaşımızın ve esnafımızın yanında yer aldık, almaya da devam edeceğiz” ifadelerini kullandı. 

Yapılan ve yapımı devam eden hizmet ve projelerle Viranşehir’in geleceğe koştuğunu ve cazibe merkezi haline geldiğini aktaran Ekinci, Viranşehir’de büyük bir değişimi ve dönüşümü gerçekleştiriyoruz ”dedi.

‘BÜYÜK MAĞDURİYET TEŞKİL EDEN İMAR SORUNUNU ÇÖZDÜK ‘

Belediyenin çalışmaları ile ilgili esnafa ve vatandaşa bilgi veren Başkan Ekinci, geçmiş dönemlerde mahkeme yoluyla iptal edilen ve büyük mağduriyet ve sorun teşkil eden imar sorununu gerçekleştirdiği yoğun çaba ve girişimleri sonucu çözüldüğünü kaydetti.

Belediyenin yapmış olduğu çalışmalardan dolayı duyduklarını memnuniyeti dile getiren esnaf ve vatandaşlar, ziyaretten ötürü Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinciye teşekkür etti.

Ekmeği 4 TL'ye #OnsuzOlmuyo Cemil Çiçek Ekmeği 4 TL'ye #YaSergenYaİstifa İnkılap Tarihi #ProtestoEdiyorum #paribu Randevu CNNdeZafer ŞahinYalanı Cemil Çiçek Hakan Çalhanoğlu #YaSergenYaİstifa İnkılap Tarihi #ProtestoEdiyorum
Advert
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Geleceğin Kadın Sporcuları Başarıya Koşuyor
Geleceğin Kadın Sporcuları Başarıya Koşuyor
Mobil kuaför tırı Gazipaşa’da
Mobil kuaför tırı Gazipaşa’da