Viranşehir Belediyesinden üçdam kırsal mahallesinde stabilize yol çalışması

Viranşehir Belediyesi, Kırsal Mahallelere yönelik yol yapım çalışmalarını sürdürüyor.

703 kez okundu.
Viranşehir Belediyesinden üçdam kırsal mahallesinde stabilize yol çalışması Advert

en İşleri Müdürlüğü ekiplerince, plan ve program çerçevesinde Üçdam Kırsal mahallesinde stabilize yol yapım çalışmalarına başlandı.


Üçdam Kırsal Mahallesinde yollarda stabilize malzeme döşeme çalışması devam ederken, yapılan yol çalışmasıyla köy içi yollar tozdan ve çamurdan arındırılarak yenileniyor.
Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, kırsal mahallelerde yolları yenileme çalışmalarını yoğun bir mesaiyle

yürütüldüğünü belirterek, “Kırsaldaki vatandaşlarımız hizmetin en iyisini hak ediyor. Biz de gerekli hizmeti götürmek için canla başla çalışıyoruz. Köy içi yollar kaliteli stabilize malzeme serimiyle yenileniyor ve yaz aylarında toz, kışın da çamur oluşması engelleniyor.

Kırsal mahallelerimizi seviyoruz ve önemsiyoruz. Göreve geldiğimizden bu yana 500 kilometreyi aşkın stabilize yol çalışması gerçekleştirdik. Hedefimiz, bu hizmet çitasını daha da yükseklere çıkarmaktır. Güzel ilçemizi daha güzel, daha yaşanılabilir bir hale getirmek için canla başla çalışmaya devam ediyoruz” diye konuştu.


Üçdam kırsal mahallesinde yaşayan vatandaşlar da yapılan hizmetten dolayı memnuniyetlerini dile getirerek, Başkan Ekinci ve ekibine teşekkür ettiler.

Viranşehir Belediyesinden üçdam kırsal mahallesinde stabilize yol çalışması
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Orman yangınlarında son durum
Orman yangınlarında son durum
Otobüste cinsel saldırı: Muavin tutuklandı
Otobüste cinsel saldırı: Muavin tutuklandı