Mersin’de kaza yaptı: Aradığı şifayı Şanlıurfa’da buldu

Geçirdiği kaza sonra sakat kalma riskiyle karşı karşıya kalan Ahmet Ezrak, Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Hastanesi’nde sağlığına kavuştu.

745 kez okundu.
Mersin’de kaza yaptı: Aradığı şifayı Şanlıurfa’da buldu Advert

Niğde’den Şanlıurfa istikametine kendi aracıyla gelen Ahmet Ezrak kaza yaptı. Kaza sonrasında ağır yaralanan Ahmet Ezrak, Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne sevk edildi

AMPUTE OLDU

Acil serviste ilk müdahalesi yapılan hasta, acilen ameliyata alındı sağlıkçı. Ahmet Ezrak'ın ameliyatı 8 saat sürdükten sonra anamasyon bölümünde alındı. Pelvik kemiği, sol ayak diz altı  ve sağ ayaklarında kırık oluşan Ezrak ampute oldu.

EZRAK ŞİFAYI URFA’DA BULDU

Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde başhekim yardımcılığını görevini üstlenen El cerrahisi, Ortopedi ve Travmatoloji Dr. Ali Levent, Ahmet Ezrak’ı muayene ettikten sonra kendisiyle 3 ay sürecinde yakından ilgilendi. Ortopedi ve Travmatoloji Dr. Ali Levent’in yaptığı pelvik kırığı ameliyatı başarılı geçti ve Ezrak sağlığına kavuştu.

AİLEDEN LEVENT'E  TEŞEKKÜR

Hasta Ahmet Ezrak ile yakından ilgilenen ve sağlığına kavuşturan Ezrak Ailesi, bir dizi ameliyatları yapan ve hastaları ile yakından ilgilenen Prof. Dr. Ali Levent'e teşekkür etti. Ezrak Ailesi, “Allah doktorları başımızdan eksik etmesin inşallah dediler” dediler.

BİR DİZİ DAHA AMELİYAT OLACAK

Öte yandan  Ortopedi ve Travmatoloji Dr. Ali Levent tarafından Ezrak'a bir dizi ameliyat yapıldığı ve bir ameliyata daha gireceği öğrenildi.

Mersin’de kaza yaptı: Aradığı şifayı Urfa’da buldu
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mersin Büyükşehir, Vatandaşın Da Tarımın Da Yolunu Açıyor
Mersin Büyükşehir, Vatandaşın Da Tarımın Da Yolunu Açıyor
Yangın bölgesinde yaralı hayvanlar tedavi ediliyor
Yangın bölgesinde yaralı hayvanlar tedavi ediliyor