Atiye 3.sezon yayınlandı: Göbeklitepe'nin gizemi devam ediyor

Netflix'in sevilen dizilerinden Atiye'nin nerede çekim yapıldığı merak edildi. Özellikle dizinin 3. sezonu nerede çekildi merak konusu oldu.

885 kez okundu.
Atiye 3.sezon yayınlandı: Göbeklitepe'nin gizemi devam ediyor Advert

Netflix'in beğenilen yerli yapımlarından Atiye'nin 3. sezonu 17 Haziran tarihinde yayınlanacak. Dizinin 3. sezonunda neler olacak merak ediliyor. 

ATİYE 3. SEZONU ÇIKTI MI?
Atiye 3. sezonu bugün Netflix'de çıktı. Atiye 3. sezonu 17 Haziran Perşembe günü Netflix platformuna gelmiştir. Netflix'den izleyebilirsiniz.

ATİYE KONUSU NEDİR?
Atiye (özgün adı: The Gift), 27 Aralık 2019 tarihinde 8 bölümden oluşan ilk sezonun yayınlandığı, senaryosunu Jason George, Nuran Evren Şit ve Fatih Ünal'ın birlikte kaleme aldıkları, aksiyon ve fantastik türündeki Netflix'in ikinci Türk orijinal internet dizisi. Yazar Şengül Boybaş'ın Dünyanın Uyanışı adlı eserinden uyarlanmıştır. İkinci sezon aynı birinci sezon gibi 8 bölümden oluşurken 10 Eylül 2020 tarihinde Netflix üzerinden yayınlandı.

İstanbullu bir ressam olan Atiye, evrensel sırları ve aynı zamanda kendi geçmişiyle bağları olan bir arkeolojik sit alanını keşfetme macerasına atılıyor.

 

 

RHA

bir SON DAKİKA | olacak olan bugün #DenizPoyraz şehit #biontec #ÖzürDilerim #DesticiTeklifiGeriÇek #dolar HDP İzmir Veyis Ateş Ahmet Hakan #faiz HDP'ye ismailbalaban #MuhammedMursi Uğur Şahin #ALTINMerkez B
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Büyükşehir Manavgat’ta tüm ekipleriyle sahada
Büyükşehir Manavgat’ta tüm ekipleriyle sahada
Ege Bölgesi’nde orman yangınları
Ege Bölgesi’nde orman yangınları