MKYK Üyesi Polat ve İlçe Başkanı Ağan'dan Babalar Günü'nde Anlamlı Ziyaret

Ak Parti MKYK Üyesi Vildan Polat, "Babalar Günü" münasebetiyle, Ak Parti Karaköprü İlçe Başkanı Sait Ağan ve Yönetimi ile birlikte, Yaşam Yolu Bakım Merkezi'nde kalan yaşlılara anlamlı bir ziyaret gerçekleştirdi.

987 kez okundu.
MKYK Üyesi Polat ve İlçe Başkanı Ağan'dan Babalar Günü'nde Anlamlı Ziyaret Advert

Ak Parti MKYK Üyesi Vildan Polat, " Babalar Günü" münasebetiyle, Ak Parti Karaköprü İlçe Başkanı Sait Ağan ve Yönetimi ile birlikte, Yaşam Yolu Bakım Merkezi'nde kalan yaşlılara anlamlı bir ziyaret gerçekleştirdi.


MKYK Üyesi Polat, yaşlı bakım ve rehabilitasyon merkezinde kalan yaşlı vatandaşları ziyaret ederek onların babalar gününü kutladı. Ardından yetkililerden yaşlı bakım ve rehabilitasyon merkezi hakkında detaylı bilgiler alarak, merkezde incelemelerde bulundu. Ziyaret esnasında mikrofon uzattığımız Vildan Polat şu açıklamalarda bulundu; "Tüm dünyada bugün babalar günü olarak kutlanmaktadır. Hep söylenen bir söz vardır. Bir güne anneler günü de babalar günü de sığmaz. Bu söz doğrudur, ama bir program dahilinde bu günlerin öne çıkartılması ve farkındalığın arttırılması için önemlidir. Bu yüzden tüm babaların ve baba adaylarının babalar gününü en kalbi duygularımla kutluyorum. Babalar gününü kutlamak için en layık kişiler huzurevinde ve yaşlı bakım merkezlerinde kalan büyüklerimizdir. Buraya geldik onlarla hasbihal ettik. Bir nebze de olsun kendilerini yalnız hissetmemeleri için onların yanında olmaya gayret ettik. Tabi burada annelerimiz de var, onları da bu günde yalnız bırakmadık ve onlarla da yakından ilgilendik. Her hangi bir ihtiyaçlarının olup olmadığını kendilerine sorduk ve yaşadıkları ortamı bizzat gördük. Devletimiz ve hükümetimiz hakikaten çok güçlüdür. Buralarda kendilerinin de ifade ettiği gibi hiçbir eksiklikleri yok. Bu durum bizler tarafından da memnuniyetle müşahede edilmiştir. Yaşlılarımız bizlerin baş tacıdır. Yaşlılarımız bizlere emanettir. Özellikle kimsesi olmayan yaşlılarımıza daha da önem vermemiz gerektiği şüphesizdir. Çünkü devlet kimsesi olmayanların kimsesidir. Önemli olan da budur. Yaşlılarımızla en iyi şekilde ilgilenilecek ve ihtiyaçları giderilecektir. Allah hepsine sağlıklı uzun ömürler versin ve ahirete irtihal eden büyüklerimizi de rahmetle yád ediyorum." diyerek sözlerini tamamladı.

 

# anlamlı ziyaret şanlıurfa huzur evini rhaajans ziyaret ett RHA. ve Karaköprü İlçe Başkanı Ağan'dan Babalar Günü'nde şer MKYK Üyesi Vildan Polat her olan SON DAKİKA | için?. Babalar bir Günü Babalar Günü
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mersin Büyükşehir, Vatandaşın Da Tarımın Da Yolunu Açıyor
Mersin Büyükşehir, Vatandaşın Da Tarımın Da Yolunu Açıyor
Yangın bölgesinde yaralı hayvanlar tedavi ediliyor
Yangın bölgesinde yaralı hayvanlar tedavi ediliyor