Kamerun Ticaret Heyetinden Kızıltepe Hububat Merkezine Ziyaret

Mardin’e bir ziyaret gerçekleştiren Kamerun Ticaret Odası Onursal Başkanı Jackueline TİENTCHEU ve TıentcheuChristophe ile beraberlerinde girişimci çalışmalarıyla ve aynı zamanda sivil toplum kuruluşlarında aktif faaliyetleriile tanınan Avukat Nezahat ALMAZ Kızıltepe Hububat Ticaret Merkezini ziyaret ettiler.

1213 kez okundu.
Kamerun Ticaret Heyetinden Kızıltepe Hububat Merkezine Ziyaret Advert

Kızıltepe hububat merkezi ve Mardin toplumsal dayanışma federasyonu başkanı Mehmet Şerif Öter ve hububat merkezi esnafları tarafından karşılanan konuk heyete hububat merkezi alanı gezdirildi ve tarımla ilgili konuk heyete bilgi verdi.

Kamerun Ticaret Odası  Onursal Başkanı Jackueline TİENTCHEU burada yaptığı konuşmada “Mardin’in tarihi güzelliklerine ve insanların misafirperverliğine hayran kaldığını ifade ederek; daha önce Kamerun Ticaret Odası tarafından Avukat Nezahat ALmaz ‘ ı Ülkemize davet ettik, Douala  Ticaret odasında ve başkentYaoundeŞehrinde toplantılar yaptık. Av.NezahatHanım  Kamerun’da büyük farkındalıklar yarattı. Bu nedenle Kamerun Ticaret odası olarak onu gururla ağırladık. İki ülke arasında Mutabakat Zaptı yapmak üzere girişimlerde bulunduk.Kamerun’lu iş kadınları olarak Avukat Nezahat Almazile birlikte Kamerun'da Türk ürünlerine ilgi duyan iş insanları gurubu ile ortak çalışmalar ve ortak görüşmeleri bugüne kadar düzenlenmekteyiz. Türkiye ve Kamerun’un Ticaret Odaları arasında başarılı bir işbirliği gerçekleştirilmesi için gayret göstermekteyiz. Kamerun ziyaretinden sonra biz de Mardin’e gelip kendilerini ziyaret ettik. Bu günde Kızıltepe hububat merkezini ziyaret ettik. Sayın Mehmet Şerif Öter ve hububat merkezi esnafları bizi çok güzel ağırladılar. Burası muhteşem bir coğrafya insanlar çok sıcak, samimi ve misafirperver. Mardin’in iş insanları ve girişimcileri Kamerun’u ziyaret etmeye davet ediyoruz. Birçok alanda karşılıklı işbirliği yapılabilir, yatırım ve ticaret fırsatları var olduğunu ifade eden Kamerun ticaret odası onursal başkanı Jackueline TİENTCHEU“Misafirperverliğinden dolayı Hububat Merkezi Başkanı Mehmet Şerif Öter ve Av. Nezahat Almaz’a teşekkür etti”

 

Kamerun Ticaret Heyetinden Kızıltepe Hububat Merkezine Ziyaret
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mersin Büyükşehir, Vatandaşın Da Tarımın Da Yolunu Açıyor
Mersin Büyükşehir, Vatandaşın Da Tarımın Da Yolunu Açıyor
Yangın bölgesinde yaralı hayvanlar tedavi ediliyor
Yangın bölgesinde yaralı hayvanlar tedavi ediliyor