Turizm sezonunda Urfa’ya darbe! Urfa-Ankara uçak seferleri iptal edildi

Turizm sezonuna girilmesiyle beraber Şanlıurfa’ya büyük bir darbe vuruldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın da talimatı ile Şanlıurfa'dan Ankara'ya başlatılan karşılıklı seferler yine iptal edildi.

989 kez okundu.
Turizm sezonunda Urfa’ya darbe! Urfa-Ankara uçak seferleri iptal edildi Advert

Şanlıurfa turizmcileri başlayan normalleşme ile beraber bir nebze rahat nefes alacakken bu seferde uçak seferleri iptal edildi.

TÜM SEFERLER İPTAL EDİLDİ

Geçtiğimiz ay AK Parti İl Başkanı Abdurrahman Kırıkçı'nın Cumhurbaşkanı Erdoğan'a iletmesi ile düzelen hava seferleri eski düzenine geri döndü. Özellikle Şanlıurfa - Ankara arasında karşılıklı seferlerine başlayan Anadolu Jet bir ayın ardından yine seferlerini iptal etti. Günde 2 kez sefer yapan Anadolu Jet, bazı günlerde sefer sayısını bire bazı günlerde ise Şanlıurfa'ya yönelik tüm uçuşlarını iptale çevirdi.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN BİZZAT TALİMAT VERMİŞTİ

Konunun Cumhurbaşkanı Erdoğan'a iletilmesinin ardından Erdoğan'ın talimatı ile uçak sefer sayılarının arttırılması yönünde karar alınmıştı. Ancak Mayıs ayı sonu itibari ile günde 2 defa yapılan Ankara uçuşları bir ay geçmesinin ardından eski düzenine geri döndü.

# bir SON DAKİKA | şanlıurfa şanlıurfa. BEşiktaş #SendenNefretEdiyoruz #RahatsızOluyorum #AhmetNurCebiİstifa #SeniSeviyoruzReis Delta #Google Rıza #sergenyalcın #şeriat #Ezan #KUSURABAKIYORUZ Uğur Dündar Küba
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Büyükşehir Manavgat’ta tüm ekipleriyle sahada
Büyükşehir Manavgat’ta tüm ekipleriyle sahada
Ege Bölgesi’nde orman yangınları
Ege Bölgesi’nde orman yangınları