DEDAŞ yine yaptı yapacağını: Esnaf iki gündür elektriksiz!

Şanlıurfa’da Paşabağı Mahallesi’nde bulunan ŞUTİM Perakendeciler Sitesi’nde iki günden bu yana elektrik yok. Esnaf elektrik olmamasından dolayı ne işyerinde durabiliyor, ne alışveriş yapabiliyor ne de dükkânlarını akşamları kapatıp eve gidebiliyor.

1196 kez okundu.
DEDAŞ yine yaptı yapacağını: Esnaf iki gündür elektriksiz! Advert

Şanlıurfa’da DEDAŞ elektrik kesintilerinin ve mağdurlarının sayısı her geçen gün artarken bu seferde plansız kesintilerden nasibi alanlar esnaflar oldu.

İŞYERLERİNİ KAPATIP EVE GİDEMİYORLAR

Şanlıurfa’da Paşabağı Mahallesi’nde bulunan ŞUTİM Perakendeciler Sitesi’nde iki günden bu yana elektrik yok. Elektrik olmamasından dolayı esnaflar elektrikle çalışan kepenklerini kapatıp akşamları eve gidemez oldu.


NE DÜKKÂNDA OTURABİLİYORLAR NE DE ALIŞVERİŞ YAPABİLİYOR

2 günden bu yana elektrik kesintisinden dolayı esnaf iş yapamaz oldu. Elektrikle çalışan tartı ve terazilerinin elektriksiz kalmasından dolayı esnaflara gelen müşteriler dükkânlardan elleri boş dönmek zorunda kalıyorlar.

SICAKTAN İŞYERİNDE OTURAMIYORLAR

Esnaflar elektrikle çalışan kepenklerini kapatıp akşamları eve gidemez duruma gelirken, elektrik olmamasından dolayı klima ve soğutucuların çalışmamasından dolayı da esnaf ne yapacağını şaşırır duruma geldi.


BİRÇOK ÜRÜN BOZULMAYA BAŞLADI

Elektrik kesintilerinden dolayı dolaplarda durması gereken gıda ve içecek gibi ürünler kesintilerden dolayı bozulmaya başladı.

 

RHA

şanlıurfa SON DAKİKA | Şanlıurfa’da şanlıurfa. her Geldi Sayısı Başladı
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mersin Büyükşehir, Vatandaşın Da Tarımın Da Yolunu Açıyor
Mersin Büyükşehir, Vatandaşın Da Tarımın Da Yolunu Açıyor
Yangın bölgesinde yaralı hayvanlar tedavi ediliyor
Yangın bölgesinde yaralı hayvanlar tedavi ediliyor