Viranşehir Belediyesi Ecdadına Sahip Çıkıyor

Viranşehir Belediyesi, çok sayıda yerli ve yabancı turistin ziyaret ettiği Aslan baba türbesinde çevre düzenleme çalışması başlattı. Viranşehir Belediyesi Ecdadına Sahip Çıkıyor

1769 kez okundu.
Viranşehir Belediyesi Ecdadına Sahip Çıkıyor Advert

VİRANŞEHİR BELEDİYESİ’NDEN ASLAN BABA TÜRBESİNDE ÇEVRE DÜZENLEMESİ

Viranşehir Belediyesi, çok sayıda yerli ve yabancı turistin ziyaret ettiği Aslan baba türbesinde çevre düzenleme çalışması başlattı.

İlçeye 16 Kilometre uzaklıkta bulunan Aslan Baba Kırsal Mahallesindeki Aslan Baba Türbesinin yürüyüş yolları, çevre düzenlemesi, Abdest alma yerleri, Bay-Bayan WC ve lavabo ihtiyacını giderecek çalışma, Viranşehir Belediyesi tarafından gerçekleştiriliyor.

Başlatılan çalışmalarla ilgili açıklama yapan Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Özellikle yaz aylarında vatandaşlar tarafından sıklıkla ziyaret edilen türbenin, başlatılan çevre düzenlemesi ile vatandaşlara nefes aldıracak bir yer haline geleceğini söyledi.

Viranşehir’in kültürel değerlerine sahip çıktıklarını ifade eden Başkan Ekinci; “ Halkımız için önemi olan değerleri önemsiyor ve sahip çıkıyoruz. İlçemizde bulunan ve bakım gereken türbelerimize gerekli bakımları ve çevre düzenlemelerini yapıyoruz. Yaptığımız çalışmalarla türbelerimizi tertemiz bir şekilde ziyaretlere hazır hale getiriyoruz ” dedi.

Viranşehir Belediyesi Ecdadına Sahip Çıkıyor
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mersin Büyükşehir, Vatandaşın Da Tarımın Da Yolunu Açıyor
Mersin Büyükşehir, Vatandaşın Da Tarımın Da Yolunu Açıyor
Yangın bölgesinde yaralı hayvanlar tedavi ediliyor
Yangın bölgesinde yaralı hayvanlar tedavi ediliyor