MÜSİAD ilk toplantısını yaptı: Yeni yönetim görücüye çıktı-(VİDEO)

MÜSİAD ilk toplantısını yaptı: Yeni yönetim görücüye çıktı

1355 kez okundu.
MÜSİAD ilk toplantısını yaptı: Yeni yönetim görücüye çıktı-(VİDEO) Advert

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Şanlıurfa Şube Başkanı Av.Mahmut Saatçı ve yönetim kurulu üyeleri, genel kurul sonrasında ilk toplantısını gerçekleştirdi.

Özel bir otelde düzenlenen toplantıya Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Başkanı Mahmut Saatçı ve yönetim kurulu üyeleri ile kentte görev yerel ve ulusal basın mensupları katıldı.

Toplantı, yönetim kurulu üyelerinin kendilerini tanıtması ile başlarken, Şanlıurfa Şube Başkanı Av. Mahmut Saatçı çalışmalarına ilişkin bilgiler verdi.

' OSB'DE 25 BİN İŞÇİNİN İSTİHDAMI BU ŞEHİR İÇİN SÖYLENECEK RAKAM DEĞİL'

Toplantıda istihdama ve sanayileşmeye yönelik açıklamalarda bulunan Saatçı, " Şanlıurfa bu ülke için çok önemli bir değer. Yükselen bir marka olma yolunda ilerleyen, genç nüfusuyla iftihar ettiğimiz, kültürüyle, mozaik yapısıyla bir bütün halde Türkiye’de anlattığımız ve herkes tarafından bahsedilen siz değerli Şanlıurfalı hemşerilerim şehrimizle ilgili çok çok güzel daha müreffeh yarınların temelini atacağız. Bundan kimsenin kuşkusu olmasın. Sadece organize sanayi bölgesinde 25 bin işçinin istihdamı bu şehir için söylenecek rakam değil. Bir matematik olarak ortaya koyduğunuzda oran orantı bile yapamazsınız. Bence rasyonel akılla da bağdaşmaz. Bu kadar genç nüfusun olduğu yerde şunu ifade etmek istiyorum. 15 bin kayıtlı üyenin olduğu söyleniyor ticaret odasına. Bunların bir kısmı da çok aktif çalışmayan şirketler. Ortalama 7 bin 500, 8 bin şirketimiz bu şehirde mücadele ediyor" ifadelerini kullandı. Toplantı soru cevap kısmından sonra sona erdi.

MÜSİAD ilk toplantısını yaptı: Yeni yönetim görücüye çıktı
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Büyükşehir Manavgat’ta tüm ekipleriyle sahada
Büyükşehir Manavgat’ta tüm ekipleriyle sahada
Ege Bölgesi’nde orman yangınları
Ege Bölgesi’nde orman yangınları