Başkan Ekinci, Yılın Belediye Başkanı seçildi

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Kamu-Der tarafından her yıl düzenlenen başarılı belediye başkanları ödül töreninde yılın belediye başkanı seçildi.

1205 kez okundu.
Başkan Ekinci, Yılın Belediye Başkanı seçildi Advert

Ödülünü Ak parti Genel Merkez Teşkilat Bölge Koordinatörü Muzaffer Bağ tarafından alan Başkan Ekinci, ödülü tüm Viranşehir Hemşerilerimin adına aldığını belirterek, kendisini bu ödüle layık görenlere teşekkür etti.
Seçildiği günden bu yana yaptığı hizmetlerle Viranşehir İlçesi’nin çehresini değiştiren Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, bu çalışmaların meyvesini yılın başkanı seçilerek aldı.
Kamu Görevlileri Derneği (Kamu-Der) tarafından Ankara’da her yıl düzenlenen başarılı bürokratların seçildiği törene, Malatya milletvekili  Gümrük Eski Bakanı ve MKYK üyesi Bülent Tüfenkçi, Ak parti Genel Merkez Teşkilat Bölge Koordinatörü Muzaffer Bağ,  Diyarbakır milletvekili Ebubekir Bal, Belediye başkanları, milletvekilleri ve siyasi parti temsilcileri katıldı.
Yoğun katılımın olduğu programda Viranşehir Belediye Başkanı Ekinci, Yılın Belediye başkanı seçilerek yaptığı başarılı çalışmalardan dolayı ödüllendirildi. 
Kamu-Der tarafından düzenlenen ödül törenine katılan Başkan Ekinci, ödülünü Ak parti Genel Merkez Teşkilat Bölge Koordinatörü Muzaffer Bağ tarafından aldı. 
Ödülünü alan Başkan Ekinci, ödülü tüm Viranşehir hemşerilerim ve Belediye çalışanları adına aldığını belirterek, Bu ödülle birlikte çalışmalarının katlanarak, devam edeceğini söyledi. 
Başkan Ekinci, kendisine ödül veren Kamu-Der’ başkanı Cevdet Baştuğ ve yönetimine teşekkür ediyorum dedi.

Başkan Ekinci Yılın Belediye Başkanı seçildi
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MEB, e-sınav salonu sayısını 500’e çıkarıyor
MEB, e-sınav salonu sayısını 500’e çıkarıyor
Akşener:
Akşener: "Cumhurbaşkanı adayı olmayacağım, başbakanlığa adayım"