Belediye mahkemeye vermişti: Mahkeme sonrasında açıklamalarda bulundu-(VİDEO)

2020 yılı Mayıs ayı içerisinde sosyal medya ağı Twitter’dan Eyyübiye Belediyesi İmar Müdürlüğünün sahte evraklar ile 129 adet tapu usulsüzce düzenlenerek vatandaşların verildiği iddiası ile ilgili paylaşımlarda bulunan ve mahkemeye verilen Gelecek Partisi Eyyübiye İlçe Başkanı Mahmut Demir, mahkeme sonrasında açıklamalarda bulundu.

1072 kez okundu.
Belediye mahkemeye vermişti: Mahkeme sonrasında açıklamalarda bulundu-(VİDEO) Advert

Gelecek Partisi Eyyübiye İlçe Başkanı Mahmut Demir, mahkeme sonrasında açıklamalarda bulundu.

Şanlıurfa’nın Eyyübiye İlçesine bağlı Kadıkendi Mahallesindeki tapularla ilgili Eyyübiye Belediyesine sorduğu bir soru nedeniyle Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş tarafından mahkemeye verildiğini öne süren Gelecek Partisi Eyyübiye İlçe Başkanı Mahmut Demir, mahkeme sonrası Şanlıurfa Adliyesi önünde basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Gelecek Partisi Eyyübiye İlçe Başkanı Mahmut Demir açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“27 Mayıs 2020 tarihinde bu işin takipçisiyiz. Eyyübiye ilçemizde Kadıkendi Mahallesi'nde 423-1 423-2 425-1 426-1 426-2 nolu parsellerde Eyyübiye Belediyesi İmar Müdürlüğü'nce sahte evraklar ile 129 adet tapu usulsüzce düzenlenerek vatandaşa verildi mi? Verildiği iddia ediliyor. Beytülmal bekçisiyiz diye geldiler. Haramzade olarak gidecekler diye bir twett attım. Eyyübi’ye Belediyesi bu twitte ve aynı gün basın açıklaması yaparak basın konunun 08/01/2015 tarihinde hazine tarafından verildiği 12/05/2017 tarihinde İmar Kanunu’na göre kaldırıldığı ile ilgili bir basın açıklaması yaptı. Belediye, Eyyübiye Belediyesi basın açıklamasında da halkı kandırdı. Her zaman yaptıkları gibi algı ile vatandaşımızı yıllarca kandırdılar. Biz Gelecek Partisi Eyyübi’ye kadroları olarak yola çıkarken halkı kandırmalarına algılarına müsaade etmeyeceğiz dedik bugün verdiğimiz sözü tuttuk.”


 

# SON DAKİKA | bir başkanı ilçe şanlıurfa Bulundu belediye tarafından
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mersin Büyükşehir, Vatandaşın Da Tarımın Da Yolunu Açıyor
Mersin Büyükşehir, Vatandaşın Da Tarımın Da Yolunu Açıyor
Yangın bölgesinde yaralı hayvanlar tedavi ediliyor
Yangın bölgesinde yaralı hayvanlar tedavi ediliyor