Viranşehir'de Cami ve Taziye Evlerinde Çevre Düzenlemesi

Viranşehir Belediyesi, Kırsal mahallelerde bulunan cami ve taziye evlerinde çevre düzenleme çalışmalarına başladı.

672 kez okundu.
Viranşehir'de Cami ve Taziye Evlerinde Çevre Düzenlemesi Advert

VİRANŞEHİR BELEDİYESİNDEN CAMİ VE TAZİYE EVLERİNDE ÇEVRE DÜZENLEMESİ

Viranşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Belediye Başkanı Salih Ekinci’nin talimatı ile normalleşme sürecinin ardından Kırsal mahallelerde bulunan cami ve taziye evlerinde çevre düzenleme çalışması başlattı.

Ekipler, çalışmalar kapsamında Aslanbaba Türbesi, Sarıbal ( Kabasırt), ve Yayık ( Persörek ) Kırsal mahallelerinde cami ve taziye evlerinde çevre düzenlemesi ve kilitli parke taşı döşeme çalışmalarını bitirip, Elbeğendi mahallesine geçti.
Mahallede hummalı bir çalışma yürüten ekipler, buradaki çalışmaları bitirip plan ve program dahilinde diğer mahallelere geçip, çalışmalarına devam edecek.

“İbadet yerlerine özel önem veriyoruz”
İbadet yerlerine ve taziye evlerine özel önem verdiklerini belirten Viranşehir Belediyesi Başkanı Salih Ekinci,”Buralar, milletimizin ibadetlerini yerine getirdiği ve acılarını paylaşarak toplumsal dayanışma gösterdiği alanlardır. Biz bu konularda oldukça hassas bir tutum ortaya koyuyoruz. Normalleşme süreci ile birlikte birçok camimizin ve taziye evimizin çevre düzenlemesini yaptık, yapmaya da devam ediyoruz. Vatandaşlarımızın taleplerini yerine getirmek ve kendilerine hizmet etmek bize mutluluk veriyor. Bu yöndeki hizmetlerimiz devam edecektir." dedi.
Mahalle sakinleri ise, başlatılan çalışmalardan dolayı Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci ve ekibine teşekkür etti.

Çevre Düzenlemesi RHA. Viranşehir'de Cami ve Taziye Evlerinde rhaajans SON DAKİKA | bir belediye başkanı Devam Çalışmaları belediyesi
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mersin Büyükşehir, Vatandaşın Da Tarımın Da Yolunu Açıyor
Mersin Büyükşehir, Vatandaşın Da Tarımın Da Yolunu Açıyor
Yangın bölgesinde yaralı hayvanlar tedavi ediliyor
Yangın bölgesinde yaralı hayvanlar tedavi ediliyor