Demokrat Parti GİK Üyesi Karakeçili'den, 15 Temmuz mesajı

Demokrat Parti Genel İdare Kurulu (GİK) Üyesi Ömer Karakeçili, 15 Temmuz hain darbe girişiminin 5.Yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

634 kez okundu.
Demokrat Parti GİK Üyesi Karakeçili'den, 15 Temmuz mesajı Advert

Demokrat Parti Genel İdare Kurulu (GİK) Üyesi Ömer Karakeçili, 15 Temmuz hain darbe girişiminin 5.Yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Karakeçili mesajında, 15 Temmuz’da millet olarak vatana ve bayrağa sahip çıkmanın gurur ve mutluluğunu yaşadıklarını belirtti. Demokrat Parti GİK Üyesi Karakeçili, mesajında, "15 Temmuz hain darbe girişimi vatan, millet, istiklal ve istikbal tehlikeye düştüğünde birlik ve beraberliği sağlayarak nasıl tek bir yürek olunabileceğinin bir kez daha tüm dünyaya göstermiştir. Şanlı tarihimiz boyunca nice ihanet ve badireye göğüs germiş olan milletimiz, 15 Temmuz 2016 gecesi bir kez daha kendisinden bekleneni hakkıyla yerine getirmiştir” ifadelerini kullandı.

Milletçe büyük ve tehlikeli bir kalkışmanın üstesinden geldiklerini kaydeden Ömer Karakeçili, “Türk Silahlı Kuvvetlerimizin içine sızmış asker kılıklı bir grup hain tarafından ülkemizde gerçekleştirilmek istenen darbe teşebbüsü, aydınlık bir gelecek idealinden taviz vermeyeceğini tüm dünyaya haykıran aziz milletimizin kahramanlık destanı ile hüsrana uğratılmıştır.

Milletimiz hainlere karşı unutulmayacak yeni bir kurtuluş destanı yazmıştır. Bu destan nesilden nesile aktarılarak milletimizin hafızasında unutulmadan kalacaktır. Demokrasi ve milli irade uğrunda canından vazgeçerek en şerefli makama ulaşmış olan aziz şehitlerimiz ve kahraman gazilerimiz milletimizin yüreğinde daima yaşayacaktır. 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü vesilesiyle, o karanlık geceyi kahramanlıkları ile aydınlatan şehitlerimizi rahmetle yad ediyorum. Gazilerimize sıhhat ve afiyet diliyorum. Rabbim milletimizi ve ülkemizi her türlü kötülüklerden muhafaza eylesin” ifadelerini kullandı.

 

# rhaajans RHA. Demokrat Parti GİK Üyesi 15 Temmuz mesajı Ömer Karakeçili'den şanlıurfa SON DAKİKA | Olarak olan bir Temmuz için?. 15 Temmuz Daha
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Büyükşehir Manavgat’ta tüm ekipleriyle sahada
Büyükşehir Manavgat’ta tüm ekipleriyle sahada
Ege Bölgesi’nde orman yangınları
Ege Bölgesi’nde orman yangınları