Başkan Özyavuz: "Her Anımızda Hemşerilerimizle Birlikteyiz"

Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, her fırsatta ilçe halkıyla bir araya gelmeye, istek, talep ve öneriler karşısında hızı ve kalıcı adımlar atmaya devam ediyor. Başkan Özyavuz yaptığı açıklamada; "Hizmet etmekten onur duyduğumuz vatandaşlarımızı, milletin odasında ağırlamaya, talep ve isteklerini dinlemeye devam ediyoruz. Her anımızda hemşerilerimizle birlikteyiz." dedi.

1105 kez okundu.
Başkan Özyavuz: Advert

Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, bir yandan sahada devam eden çalışmaların takibini yaparken diğer yandan da ilçe halkıyla bir araya gelerek istek, talep ve öneri dinlemeye devam ediyor. "Bizim Harran'ımıza verilmiş bir sözümüz var." diyen Başkan Özyavuz; esnaf, vatandaş ve muhtarlarla her fırsatta bir araya geldiklerini ve kendilerine iletilen istek, talep ve önerilere hızla cevap verdiklerine dikkat çekti.

Başkan Özyavuz yaptığı açıklamada; "Hizmet etmekten onur duyduğumuz vatandaşlarımızı, milletin odasında ağırlamaya, talep ve isteklerini dinlemeye devam ediyoruz. Her anımızda hemşerilerimizle birlikteyiz." ifadelerini kullandı.

Harran ilçe Kaymakamı Cihat Koç da Başkan Özyavuz'un hanesinde vatandaşlarla bir araya geldi. Harran'a hizmetin en iyisini sunmak için çaba gösterdiklerini kaydeden Kaymakam Koç ve Başkan Özyavuz, refah seviyesi yüksek bir Harran için tüm imkânları seferber ettiklerini belirtti.

Seçildiği günden bu yana halkla olan bağını koparmayan Başkan Özyavuz'a misafirperverliğinden ötürü teşekkür eden vatandaşlar ise hafta içi, hafta sonu demeden Harran Belediyesi ekiplerinin Başkan Özyavuz'un talimatlarıyla ilçede hummalı çalışmalar yürütmelerinin kendilerine ayrı bir mutluluk verdiğini kaydetti.

Başkan Özyavuz "Her Anımızda Hemşerilerimizle Birlikteyiz"
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mersin Büyükşehir, Vatandaşın Da Tarımın Da Yolunu Açıyor
Mersin Büyükşehir, Vatandaşın Da Tarımın Da Yolunu Açıyor
Yangın bölgesinde yaralı hayvanlar tedavi ediliyor
Yangın bölgesinde yaralı hayvanlar tedavi ediliyor