Aziz Kırmızı'dan Kurban Bayramı Mesajı

Şanlıurfa Oduncular ve Kömürcüler Derneği Başkan Yardımcısı ve Ak Parti Eyyübiye ilçe yönetim kurulu üyesi Aziz Kırmızı, “Kurban bayramına tekrar kavuşmanın mutluluğunu ve heyecanını yaşıyoruz” dedi.

1377 kez okundu.
Aziz Kırmızı'dan Kurban Bayramı Mesajı Advert

Şanlıurfa Oduncular ve Kömürcüler Derneği Başkan Yardımcısı ve Ak Parti Eyyübiye İlçe yönetim kurulu üyesi Aziz Kırmızı, İslam aleminde yardımlaşma, dayanışma ve şefkat duygularının zirveye ulaştığı dini bayramlardan olan " Kurban bayramına tekrar kavuşmanın mutluluğunu ve heyecanını yaşıyoruz" dedi.

“MİLLETİMİZİN BİRLİK VE BERABERLİĞİ, KARDEŞLİK VE DAYANIŞMA RUHU BAYRAM GÜNLERİNDE DAHA DA GELİŞİR VE PEKİŞİR”

Bayramların çok özel günler oluğunu da vurgulayan Başkan Yardımcısı Kırmızı, "Milletimizin birlik ve beraberliği, kardeşlik ve dayanışma ruhu bayram günlerinde daha da gelişir ve pekişir. Kurban Bayramı'nı böylesine güzel manevi heyecanlarla karşılarken, milletimizin her yeni bayrama biraz daha mutlu girdiğini görmenin sevinci içindeyiz. Kaza ve belaların bertaraf olduğu, dargınlıkların ve küskünlüklerin unutulduğu, örf ve adetlerin uygulandığı önemli günlerden biri olan Kurban bayramını idrak ettiğimiz şu günlerde İslam coğrafyasında umutların yeşermesi ve kaosun bitmesinin en büyük temennimizdir” dedi.

Aziz Kırmızı'dan Kurban Bayramı Mesajı
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Orman yangınlarında son durum
Orman yangınlarında son durum
Otobüste cinsel saldırı: Muavin tutuklandı
Otobüste cinsel saldırı: Muavin tutuklandı