Beyazgül’e Urfaspor eleştirisi! Peki, eleştirenler ne yaptı?

Şanlıurfaspor’un yeni takım otobüsünde Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ün fotoğrafının yer almasına kentte muhalefet tepki gösterdi. Muhalefet tepki gösterdi göstermesine ancak tepki gösteren muhalefetin şimdiye kadar Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül kadar Şanlıurfaspor’a destek olmadığı da biliniyor.

738 kez okundu.
Beyazgül’e Urfaspor eleştirisi! Peki, eleştirenler ne yaptı? Advert

Şanlıurfaspor’un yeni takım otobüsünde Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ün fotoğrafının yer almasına kentte muhalefet tepki gösterdi.

MUHALEFET BEYAZGÜL KADAR URFASPOR’A DESTEK OLMADI

Muhalefet tepki gösterdi göstermesine ancak tepki gösteren muhalefetin şimdiye kadar Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül kadar Şanlıurfaspor’a destek olmadığı da biliniyor.


BEYAZGÜL GEÇEN SEZON 16 MİLYON HİBE VERDİ

Muhalefet tepki gösterdi göstermesine ancak tepki gösteren muhalefetin şimdiye kadar Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül kadar Şanlıurfaspor’a destek olmadığı da biliniyor. Bilindiği üzere Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül geçtiğimiz sezon Şanlıurfaspor’a 16 milyon lira hibe desteğinde bulundu ve takımın ligde kalmasında büyük katkı sağladı.

MUHALEFET URFASPOR İÇİN NE YAPTI?

Muhalefet tepki gösterdi göstermesine ancak tepki gösteren muhalefetin şimdiye kadar Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül kadar Şanlıurfaspor’a destek olmadığı da kent kamuoyu tarafından biliniyor. Kent muhalefetinin şimdiye kadar kulübe hiçbir şekilde destek olmaması da akıllarda soru işareti bıraktı.

başkanı SON DAKİKA | Destek yeni tarafından Şanlıurfaspor için?. Beyazgül
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Orman yangınlarında son durum
Orman yangınlarında son durum
Otobüste cinsel saldırı: Muavin tutuklandı
Otobüste cinsel saldırı: Muavin tutuklandı