Şeyhanlıoğlu'ndan 24 Temmuz Basın Bayramı Mesajı

Bölgenin kanaat önderi ve Şeyhanlılar Federasyonu Başkanı Mehmet Emin Şeyhanlıoğlu, 24 Temmuz Basın Bayramı Mesajı münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

838 kez okundu.
Şeyhanlıoğlu'ndan 24 Temmuz Basın Bayramı Mesajı Advert

Şeyhanlıoğlu mesajında, gecesini gündüzüne katarak kamu menfaati gözeten tüm basın mensuplarına tebriklerini iletti.

ŞEYHANLILAR FEDERASYONU BAŞKANI ŞEYHANLIOĞLU'NDAN "BASIN TOPLUMU AYDINLATAN BİR IŞIKTIR"


24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında; "24 Temmuz 1908 tarihi basından sansürün kaldırıldığı tarihtir. Bu tarihte gazeteler ilk kez sansürsüz olarak yayınlanmaya başlamıştır. Günümüzde ise artık basın, çağdaş ve demokratik hayatımızın vazgeçilmez unsurlarından biri, haber alma ve yayma özgürlüğünün en etkili aracı olmuştur.
Ülkemiz ve şehrimizin gelişmesini teminen halkımızın haberdar edilmesi ve kamuoyunda gerekli hassasiyetin doğmasında özellikle yerel basınımızın çok önemli katkıları mevcuttur.
Bu anlamda kamuoyuna haberleri ilkeli, tarafsız ve şeffaf bir şekilde aktaran kıymetli basın mensuplarımızın 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’nı en kalbi dileklerimle kutluyor, gecesini gündüzüne katarak mesai kavramı gözetmeksizin büyük bir özveriyle çalışan tüm basın mensuplarımıza sağlık, mutluluk ve başarı dileklerimi iletiyorum." ifadelerini kullandı

Bölgenin kanaat önderi ve Şeyhanlılar Federasyonu Başkanı Mehmet Emin Şeyhanlıoğlu 24 Temmuz Basın Bayramı Mesajı münasebetiyle bir mesaj yayımladı.
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ABD Kongresi'nde güvenlik önlemleri artırıldı
ABD Kongresi'nde güvenlik önlemleri artırıldı
Büyükşehir, Gazi Şehirli Gençlere Futbol Şöleni Yaşattı
Büyükşehir, Gazi Şehirli Gençlere Futbol Şöleni Yaşattı