Diş Hastanesi'ndeki personel Eksikliği Vatandaşları Mağdur Ediyor

Şanlıurfa-Karaköprü Ağız ve Diş Hastanesinde yaşanan personel eksikliği İlçe ve köylerinden gelen vatandaşları mağdur ediyor.

751 kez okundu.
Diş Hastanesi'ndeki personel Eksikliği Vatandaşları Mağdur Ediyor Advert

Karaköprü Ağız ve Diş Hastanesinde yaşanan personel eksikliği İlçe ve köylerinden gelen vatandaşları mağdur ediyor.


Şanlıurfa’ın birçok ilçesindeki hastanelerde sağlık personeli ve bilgiişlem personeli eksikliği vatandaşın tepkisine yol açarken, soruna ilişkin şikâyetlerin arttığı gözleniyor.Son olarak da Karaköprü Ağız ve Diş Hastanesi'nde başta hasta danışma ve bilgi işlem personeli eksikliği vatandaşları mağdur ediyor.Var olan personellerin de başka birimlerde görevlendirilmesi ise hastane'de işleri arap saçına çevirdi.

Karaköprü Ağız ve Diş Hastanesinde mevcut personellerin başka birimlere kaydırılması veya birimlerdeki personel yetersizliği nedeniyle vatandaşlara daha kapsamlı hizmet verilmesi beklenirken vatandaşlar ilçe hastanesinde yaşadıkları personel eksikliğinden kaynaklı sıkıntıları dile getirildi.


Vatandaşlar daha fazla mağduriyetin yaşanmaması için yetkililerin bir an önce devreye girerek sorunu çözmelerini bekliyor.

 

RHA

doktor eksikliği şanlıurfa rhaajans. karaköprü Mağdur Ediyor bilgiişlem personeli eksikliği Diş Hastanesi'ndeki personel Eksikliği Vatandaşları için?. Ediyor SON DAKİKA | Sağlık gelen olan Olarak
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ABD Kongresi'nde güvenlik önlemleri artırıldı
ABD Kongresi'nde güvenlik önlemleri artırıldı
Büyükşehir, Gazi Şehirli Gençlere Futbol Şöleni Yaşattı
Büyükşehir, Gazi Şehirli Gençlere Futbol Şöleni Yaşattı