Şanlıurfa'da aşı teşvik kampanyası: Hediye çekiliş Programı Belli Oldu

Şanlıurfa'da aşı teşvik kampanyası kapsamında Valilik tarafından aşı hediye kurası programı düzenlenecek.

1104 kez okundu.
Şanlıurfa'da aşı teşvik kampanyası: Hediye çekiliş Programı Belli Oldu Advert

Özellikle gençler arasında düşük olan aşılama oranları nedeniyle sırada yer alan Şanlıurfa'da Valilik yeni bir kampanya başlattı. Buna göre, aşı olan 18-25 yaş arası gençler arasında hediye çekilişi yapılacak.

Urfa'da düşük seviyede olan aşılama oranının, gençler arasında artırılması için ilk hediye çekilişi yarın noter huzurunda gerçekleştirilecek.

Bu kapsamda, genç nüfusun yüksek olduğu Urfa'da, 18 ila 25 yaş arasındaki kişilerin aşı yaptırmasını teşvik etmek amacıyla çeşitli hediyeler verilecek. Bu yaş gruplarında aşı yaptıran kişiler arasında her hafta yapılacak çekilişle tablet ve bisiklet gibi hediyeler dağıtılacak.

ÇEKİLİŞ YARIN VALİLİK KONFERANS SALONUNDA OLACAK

Valilikten yapılan açıklamada, "18-25 yaş aralığındaki aşısını yaptıran gençler arasından tablet, bisiklet, burs ve gezi gibi hediyeleri kazananları belirlemek amacıyla 29 Temmuz 2021 Perşembe günü saat 11.00’da noter huzurunda kura çekimi yapılacaktır. Valilik konferans salonunda yapılacak olan programa basın mensuplarımız da davetlidir." ifadelerine yer verildi.

 

# çekiliş Programı Şanlıurfa'da Valilik duyurdu kampanyası: Belli Oldu Hediye aşı teşvik SON DAKİKA | şanlıurfa bir için?. göre 2021 olan Günü
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ABD Kongresi'nde güvenlik önlemleri artırıldı
ABD Kongresi'nde güvenlik önlemleri artırıldı
Büyükşehir, Gazi Şehirli Gençlere Futbol Şöleni Yaşattı
Büyükşehir, Gazi Şehirli Gençlere Futbol Şöleni Yaşattı