Gençlerden Başkan Beyazgül'e Havuz Teşekkürü-(Video- Fotolu)

Haydi gençler ! Kanala değil Havuza

1333 kez okundu.
Gençlerden Başkan Beyazgül'e Havuz Teşekkürü-(Video- Fotolu) Advert

Şanlıurfa'da yetkililer, sulama kanallarına giren çocukları boğulma tehlikesi ile karşılaşmamaları için çevredeki yüzme havuzlarına yönlendiriyor.

Hava sıcaklığının mevsim normallerinin üzerinde seyrettiği Şanlıurfa’da vatandaşların serinlemesi için kent merkezi ve tüm ilçelerde yüzme havuzları açarak uzmanlar eşliğinde serinleme olanağı sağlayan Büyükşehir Belediyesi yüzme havuzlarında sezonun startını verdi.Büyükşehir yetkilileri son günlerde yaşanan boğulmalarının önüne geçmek için tüm havuzları sabah saat 10.00'da startını verip akşam saat 21.00'e kadar vatandaşlara hizmet veriyor.

Serinlemek uğruna Atatürk baraj göletine ve sulama kanallarına giren vatandaşlar boğulma vakalarının sıkça yaşandığı Şanlıurfa’da 20'inin üzerinde yüzme havuzu açan Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların bilinçli ve uzman gözetmenler eşliğinde yüzmelerine olanak sağlıyor.

 Bunun yanı sıra çocukların yüzme öğrenebilmeleri, kendilerini geliştirmeleri ve ulusal sporcular yetiştirmek için yüzme kursları da açan açan Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, kent genelinde vatandaşların serinlemesi için birçok semtte yaptığı yüzme havuzları ile Şanlıurfalılara hizmet veriyor.

 AİLELERDEN BAŞKAN BEYAZGÜL'E TEŞEKKÜR 

Ailelerin ve çocuklar Büyükşehir belediye başkanı Zeynel Abidin Beyazgül'e,gençlerin hizmetine açılan havuzlar için teşekkür etti.

Gençlerden Başkan Beyazgül'e Havuz Teşekkürü

Gençlerden Başkan Beyazgül'e Havuz Teşekkürü
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ABD Kongresi'nde güvenlik önlemleri artırıldı
ABD Kongresi'nde güvenlik önlemleri artırıldı
Büyükşehir, Gazi Şehirli Gençlere Futbol Şöleni Yaşattı
Büyükşehir, Gazi Şehirli Gençlere Futbol Şöleni Yaşattı