Haliliye'de “Kırmızı Kurdele” projesi eğitimleri devam ediyor-(VİDEO)

Haliliye Belediyesi tarafından hayata geçirilen “Kırmızı Kurdele” projesi kapsamında yeni dönemde 51 kadının eğitim gördüğü okuma yazma kursları, kadınların sosyal ve günlük hayatına olumlu katkı sunuyor.

646 kez okundu.
Haliliye'de “Kırmızı Kurdele” projesi eğitimleri devam ediyor-(VİDEO) Advert

HALİLİYE’DE KADINLAR OKUMA ÖĞRENİRKEN, ÇOCUKLARI KREŞTE EĞİTİM ALIYOR


Haliliye Belediyesi tarafından hayata geçirilen “Kırmızı Kurdele ” projesi kapsamında yeni dönemde 51 kadının eğitim gördüğü okuma yazma kursları, kadınların sosyal ve günlük hayatına olumlu katkı sunuyor.


Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde bulunan Süleymaniye, Ahmet Yesevi ve Sırrın Millet Evinde “Kırmızı Kurdele” projesi kapsamında okuma yazma eğitimleri devam ediyor. Milli Eğitim Müdürlükleri ile koordineli yürütülen okuma yazma kurslarının açılan yeni döneminde 51 kadın eğitim görüyor. Alanında uzman eğitmenler tarafından devam eden kurslarda, başarılı olan kadınlar ise sertifika almaya hak kazanıyor.


Kadınların eğitim gördüğü merkezlerde, çocuklarda güvenli ortamda bir yandan eğitim görürken diğer yandan da eğlenceli anlar yaşıyor. Kurslara katılan kadınlar ise hayallerine kavuşmanın yaşattığı mutluluğu anlatarak, kendilerine imkan tanıyan Başkan Mehmet Canpolat’a teşekkürlerini ilettiler.

 

” projesi kapsamında “Kırmızı Kurdele şanlıurfa okuma yazma eğitimleri RHA. rhaajans Haliliye'de devam ediyor başkan SON DAKİKA | olan bir Ediyor Günlük Devam Canpolat Haliliye'de “Kırmızı Kurdele” projesi
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ABD Kongresi'nde güvenlik önlemleri artırıldı
ABD Kongresi'nde güvenlik önlemleri artırıldı
Büyükşehir, Gazi Şehirli Gençlere Futbol Şöleni Yaşattı
Büyükşehir, Gazi Şehirli Gençlere Futbol Şöleni Yaşattı