Test sonucu pozitif çıkan vatandaşı ne arayan var nede soran

Şanlıurfa'da Çocuğunun koronavirüs testinin pozitif çıkmasının üzerinden İl sağlık müdürlüğü ekiplerince ne arayan oldu nede soran.İnsan hayatının bu kadar mı ucuz? diye sitem eden Anne yetkililerin duyarsız kalmasına isyan etti.

1109 kez okundu.
Test sonucu pozitif çıkan vatandaşı ne arayan var nede soran Advert

Anne Semra Gül Öncel, Cimer üzerinden , Şanlıurfa il sağlık müdürlüğü yetkilileri hakkında şikayetçi oldu.Sosyal medya hesabından annenin iletişim bilgilerine ulaşan ve en kısa süre zarfında kendilerine ulaşacaklarını ve gerekli sağlık desteklerini sağlayacaklarını ifade eden İl sağlık müdürlüğü yetkilileri buna rağmen 4 gündür PCR  testi pozitif çıkan hasta ile hâlâ iletişime geçmesi ise aileyi üzdü.

31 Temmuz'da  yapılan test sonucu pozitif çıkan M.A.'nın annesi  yaşanan süreci anlattı. PCR testi pozitif çıkan oğlunun herhangi bir semptom göstermese de her ihtimale karşı filyasyon ekiplerinin bugün 4 gün geçmesine rağmen iletişime geçmediğini buna r
 ağmen tedavisinin evde devam etmesi için filyasyon ekiplerinin tedavisi doğrultusunda devam etmesi gerekir.Ancak şimdiye kadar ne arayan oldu nede soran oldu.Sosyal medya hesabından duruma tepki gösteren Anne. Semra Gül Öncel şunları söyledi:" İnsan hayatı bu kadar ucuz olmamalı,ya çocuğumun başına bir olay gelse ben ne yaparım.Evde kendi imkanlarımla izolasyon uyguluyorum.Sosyal medya hesabından yardım istedim İl sağlık üç müdürlüğü'nden benden iletişim bilgileri istendi ve hemen ekipleri göndereceklerini söylediler.Ancak hala kimse gelmedi.Ne arayan   31 Temmuz'da  yapılan test sonucu pozitif çıkan M.A.'nın annesi  yaşanan süreci anlattı. PCR testi pozitif çıkan oğlunun herhangi bir semptom göstermese de her ihtimale karşı filyasyon ekiplerinin bugün 4 gün geçmesine rağmen iletişime geçmediğini buna r
 ağmen tedavisinin evde devam etmesi için filyasyon ekiplerinin tedavisi doğrultusunda devam etmesi gerekir.Ancak şimdiye kadar ne arayan oldu nede soran oldu.Sosyal medya hesabından duruma tepki gösteren Anne. Semra Gül Öncel şunları söyledi:" İnsan hayatı bu kadar ucuz olmamalı,ya çocuğumun başına bir olay gelse ben ne yaparım.Evde kendi imkanlarımla izolasyon uyguluyorum.Sosyal medya hesabından yardım istedim İl sağlık  müdürlüğü'nden benim iletişim bilgileri istendi ve hemen ekipleri göndereceklerini söylediler.Ancak hala kimse gelmedi.Ne arayan soran var. 

4 gündür çocuk corona ne gelen var nede soran Neden görevlerini yapmıyorlar.Istifa etsinler.Elbet yapacak birileri çıkar.

Test sonucu pozitif çıkan vatandaşı ne arayan var nede soran
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ağbaba:
Ağbaba: "Faiz indirimi asgari ücrete 8 dolar değer kaybettirdi!"
2 DEAŞ üyesi yakalandı
2 DEAŞ üyesi yakalandı