Viranşehir Zabıtası’ndan Sıkı Denetim!

Viranşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü,halk sağlığını korumak amacıyla denetimlerine devam ara vermeden devam ediyor.. Denetim çalışması kapsamında sabahın erken saatlerinde Sakarya Caddesi, Eski Urfa Caddesi, Derik Caddesi ve Ceylanpınar Caddesinde birçok iş yeri denetleyen Zabıta...

556 kez okundu.
Viranşehir Zabıtası’ndan Sıkı Denetim! Advert

  Viranşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü,halk sağlığını korumak amacıyla denetimlerine devam ara vermeden devam ediyor..

Denetim çalışması kapsamında sabahın erken saatlerinde karaca dağ, Eski Urfa Caddesi, Derik Caddesi ve Ceylanpınar Caddesinde birçok iş yeri denetleyen Zabıta Ekipleri, kaldırımları işgal eden esnafa da uyarılarda bulundu.
Esnaflara uyarılarda bulunan zabıta ekipleri yayaların kaldırımları kullanabilmesi ve trafik sıkışıklığının yaşanmaması için kaldırımların işgal edilmemesi gerektiğini vurguladı.
Halk sağlığını ve güvenliğini korumak amacıyla esnafları denetlediklerini belirten Viranşehir Belediyesi Zabıta Müdürü Mithat Alay, bu kapsamda ilçe genelindeki tüm işletmeleri denetlemeyi amaçladıklarını söyledi.
Özellikle fırın ve pastanelerde denetim yaptıklarını ifade eden Alay, “ Esnaflarımıza hijyene çok dikkat etmeleri konusunda uyarılarda bulunduk. Viranşehir halkı için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İnşallah bu uyarılarımızı duyarlı esnaflarımız dikkate alır ve halka sağlıklı hizmet ederler. Bunu sağlamak amacıyla bizlerde üzerimize düşen görevi yerine getireceğiz. Bunun için vatandaşlarımıza güveniyoruz. Diye konuştu.

Viranşehir Zabıtası’ndan Sıkı Denetim!
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ağbaba:
Ağbaba: "Faiz indirimi asgari ücrete 8 dolar değer kaybettirdi!"
2 DEAŞ üyesi yakalandı
2 DEAŞ üyesi yakalandı