Vali Erin ile Müdür Eren, mesai hırsızlarına dur diyecek mi?

Şanlıurfa’da mesai hırsızlarının sosyal medyada hoyratça davranışları devam ederken, Vali Abdullah Erin’in bu durum hakkında nasıl bir tavır takınacağı merak konusu oldu.

1034 kez okundu.
Vali Erin ile Müdür Eren, mesai hırsızlarına dur diyecek mi? Advert

Şanlıurfa’da mesai hırsızlarının sosyal medyada hoyratça davranışları devam ederken, Vali Abdullah Erin’in bu durum hakkında nasıl bir tavır takınacağı merak konusu oldu.

Şanlıurfa’da mesai saatleri içerisinde çoğu zaman sorumlu bulundukları kurumlara karşı çalışmak yerine, mesailerinin çoğunu sosyal medyada geçiren memurların sayısında artış gösteriyor. Mesai saatleri içerisinde vatandaşa hizmet vermesi gereken bazı şahısların bunu suiistimal ettikleri ve kentteki amirlerin ise bu konu hakkında herhangi bir reaksiyon göstermediği biliniyor. Hatırlanacağı üzere Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, daha öncesinde bu konu hakkında sert bir tavır takınmış ve mesai hırsızlarına gereken soruşturma ile cezayı vereceklerini ifade etmişti.

MESAİ SAATİNDE SOSYAL MEDYADA ZAMAN GEÇİRMEK,PAYLAŞIMLARDA BULUNMAK

Geçtiğimiz 5 Eylül'de Şanlıurfa 11 Nisan GAP Stadında oynanan Şanlıurfaspor- Ankara Demirspor maçında stat koltuklarının pislik içerisinde olması ve tuvaletlerin kirli olması nedeniyle gündeme getirdiğimiz 11 Nisan Satadı'nın içler acısı halini görmezden gelen stattan sorumlu zat habire haberimize karşı kendi kişisel sosyla medya hesabından cevap yetiştirmeye çalışarak,kendi ihmalini örtbas etmeye çalışırken,devlette görev yatığı mesai saatlerinde sosyal medya hesabından amirlerinden izinsiz açıklamalarda bulundu.


Şanlıurfa İl Gençlik Hizmetleri Haliliye İlçesi Stat memuru Abdullah Canbeyli mesai saatleri içerisinde görevini icra etmek yerine gazetecilere sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla hem kendini ele verirken hemde kurumda mesai yerine sosyal medyada zamanının geçirerek adeta denetim yapmayan amirlerine meydan okuyor. Bununla yetinmeyen Canbeyli, mesai hırsızlığı konusunda taviz vermeyeceğini söyleyen Vali Abdullah Erin rağmen yerel bir gazetede de yazı yazarak gazetecileri eleştirme cürretinde bulunuyor.Ve bunu sosyal medya hesabında paylaşıyor.

Öte yandan Canbeyli'nin hangi sıfatla ve yetki ile mesai saatleri içerisinde bu paylaşımlarda bulunduğu ve Vali Erin ile Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri İl Müdürü Halil Eren'in bu mesai hırsızlığına ne tür bir reaksyion vereceği ise merak konusu oldu.

-İşte gündeme getirdiğimiz o haberimiz:


https://rhaajans.com/haber/7753060/11-nisan-stadyumu-icler-acisi-genclik-spor-ne-is-yapar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

# şanlıurfa gençlik hizmetleri Mesai hırsızlığı Abdullah Canbeyli Vali Erin ile Müdür Eren l müdürlüğü dur diyecek mi? mesai hırsızlarına Haliliye ilçe gençlik hizmetleriİl Müdürlüğü. bir SON DAKİKA | Şanlıurfasp
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Babacan Trabzon halkıyla buluştu
Babacan Trabzon halkıyla buluştu
Kadıköy Yarı Maratonu’nda sporcular şiddete karşı koşacak
Kadıköy Yarı Maratonu’nda sporcular şiddete karşı koşacak