ASKF Başkanı Yükselir :Şanlıurfa takımları, katılım belgelerini gönderdi

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından 12. sezonu düzenlenecek Bölgesel Amatör Lige Şanlıurfa'dan 3 takımın katılma hakkı bulunuyor. Bölgesel Amatör Lige katılma hakkı bulunan Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor,Siverek Belediyespor ile Viranşehir Sanayispor katılım belgelerini gönderdi.

1083 kez okundu.
ASKF Başkanı Yükselir :Şanlıurfa takımları, katılım belgelerini gönderdi Advert

Şanlıurfa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Adnan Yükselir, 2021 - 2022 yılında Şanlıurfa'yı Bölgesel Amatör Ligde 3 takımın temsil edeceğini duyurdu.

Şanlıurfa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Adnan Yükselir RHA Ajans'a yaptığı açıklamada, 2021 - 2022 yılında Şanlıurfa'yı Bölgesel Amatör Ligde 3 takımın temsil edeceğini söyledi.

Bölgesel Amatör Lig'e katılma hakkı bulunan kulüplerin, katılım belgelerini en geç 09 Eylül 2021 tarihine kadar TFF Amatör İşler Müdürlüğü BAL Departmanlığı'na göndermeleri gerekiyordu. Şanlıurfa'yı Bölgesel Amatör Ligde temsil etme hakkı bulunan Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor, Siverek Belediyespor ve Viranşehir Sanayispor Bölgesel Amatör Lig'e katılım belgelerini TFF Amatör İşler Müdürlüğü BAL Departmanlığı'na gönderdi.

Şanlıurfa ASKF başkanı yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi ;"Şanlıurfa'yı 2021-22 Bölgesel Amatör Lig Sezonunda 3 takım temsil edecek.Ekim ayı sonunda oynatılması planlanan ve son başvuru tarihi 9 Eylül olan Bölgesel Amatör Lig'de Şanlıurfa ilinin başvuru durumu:

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor

Siverek Belediyespor

Viranşehir Sanayispor

Ekim ayı sonunda başlaması planlanan Bölgesel Amatör Ligi 2021-2022 sezonunda Şanlıurfa'yı BAL Ligi'nde temsil edecek olan Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor,Siverek Belediyespor ve Viranşehir Sanayispor takımlarımıza hayırlı olsun.Kazasız belasız bir lig diliyorum.''Dedi.

 

 

# :Şanlıurfa Takımları gönderdi ASKF Başkanı Yükselir katılım belgelerini SON DAKİKA | şanlıurfa başkanı olan bir 2021 siverek tff
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Balıkesir 1. İdare Mahkemesi'nin Bagfaş'a yönelik kararı
Balıkesir 1. İdare Mahkemesi'nin Bagfaş'a yönelik kararı
Başkan Özyavuz: “Güçlü Siyaset, Lider Türkiye, Hedef 2023”
Başkan Özyavuz: “Güçlü Siyaset, Lider Türkiye, Hedef 2023”