Şanlıurfa'da Elektrik Panoları Ölüme Davetiye Çıkarıyor: DEDAŞ ne iş yapar ?

Şanlıurfa'nın Karaköprü ilçesi Doğukent Mahallesi'nde açık vaziyette bulunan elektrik panosu tehlike arz ederek adeta ölüme davetiye çıkarıyor.

613 kez okundu.
Şanlıurfa'da Elektrik Panoları Ölüme Davetiye Çıkarıyor: DEDAŞ ne iş yapar ? Advert

Şanlıurfa'nın  Karaköprü ilçesi Doğukent Mahallesi'nde açık vaziyette bulunan elektrik panosu tehlike arz ederek adeta ölüme davetiye çıkarıyor.

Şanlıurfa’nın Karaköprü İlçesi Doğukent mahallesinde kapağı açık bırakılan elektrik panosu, tehlike saçıyor. Yetkililerin duyarsızlığına tepki gösteren vatandaşlar, “Kapakları açık bulunan elektrik panolarının ölüme yol açmadan önce tedbir alınıp gözden geçirilmesini istiyoruz. Uzun zamandır elektrik panosunun kapağı açıktır. Başka sokak, caddelerde de bu tür görüntülere rastlamak mümkündür. Kapağın kapatılması için illaki birilerinin ölmesi mi gerekiyor.Burada her gün onlarca çocuk oyun oynuyor, elektrik panosunun açık olması çok büyük bir tehlike saçıyor. Yetkiler biran önce elektrik panoları için önlem almalarını istiyoruz.Yetkililer açık bulunan elektrik panolarını yenileyip bir an evvel çözüm bulsun.” dediler.

 

(RHA)

 

# ElektrikŞanlıurfa karaköprü ne İş DEDAŞ yapar ? Davetiye Çıkarıyor Ölüme : Doğukent Panosları her SON DAKİKA | bir için?. şanlıurfa
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ağbaba:
Ağbaba: "Faiz indirimi asgari ücrete 8 dolar değer kaybettirdi!"
2 DEAŞ üyesi yakalandı
2 DEAŞ üyesi yakalandı